• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Suknia ślubna a ubezpieczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:43
mam znajomą która zamówiła sobie bardzo droga suknie ślubną, która będzie sprowadzana specjalnie dla niej. Trochę boi się że podczas podróży cos moze sie z nią stać wiec chciałabym ją jakoś ubezpieczyć. Wiece czy jest taka możliwość?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:22
Chyba jedynie może jakoś dodatkowo ubezpieczyć samą przesyłkę bo jako takiego ubezpieczenia sukni ślubnej to raczej nie ma
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:28
A czym będzie przewożona? Firmy kurierskie oferują ubezpieczenie przesyłek, warto się z nimi zapoznać.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:10
Pewnie firmą kurierską, to niech dogada sie z nimi i ewentualnie u nich wykupi jakieś dodatkowe ubezpieczenie. Bo chyba firmy ubezpieczeniowe nie oferują ubezpieczenia dla sukni ślubnej.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 9:43
xretina napisał
A czym będzie przewożona? Firmy kurierskie oferują ubezpieczenie przesyłek, warto się z nimi zapoznać.


Dokładnie jeżeli firma kurierka to można dodatkowo ubezpieczyć paczkę na daną kwotę. Poza tym można jeszcze wykupić opcję ostrożnie i tak dalej. Dobrze by było może też gdyby ją brała za pobraniem wtedy płaci na miejscu.
Cytuj
mar11

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 23:05
Z tego co wiem to istnieje możliwość ubezpieczenia przesyłki. Ubezpiecza się wtedy na daną kwotę przesyłkę. Jednak z tego co wiem to takie ubezpieczenie kosztuje.Ubezpieczenie kosztuje różnie w zależności na jaką kwotę daną rzecz się ubezpiecza. Więc myślę że warto by było zapytać ile takie ubezpieczenie przesyłki wynosi i po prostu zapłacić troszkę więcej, ale wtedy będzie pewność że w razie czegoś zwrócą jej pieniądze
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 9:38
Ubezpieczenie przesyłki zwykle stanowi usługę dodatkową. Większość firm kurierskich umożliwia za opłatą kilku/kilkunastu złotych ubezpieczenie przesyłki. Firmy mają w cennikach określoną kwotę, do której dostarczyciel odpowiada za przesyłkę.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź