• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakiego ubezpieczyciela wybrać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 10:11
W jakiej ubezpieczalni ubezpieczacie swoje firmy? I od czego je ubezpieczacie?
Można w ogóle ubezpieczyć firmę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 15:03
Allianz ma pakiety w zależności od tego jaka firmę chcesz ubezpieczyć. Znajdziesz oferty dopasowane do potrzeb dużych przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm. Ubezpieczając np. małe i średnie przedsiębiorstwo masz zapewnione odtworzenie majątku, ochronę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności za niewielką składkę itd. Zerknij sobie.
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:28
Gość napisał
Allianz ma pakiety w zależności od tego jaka firmę chcesz ubezpieczyć. Znajdziesz oferty dopasowane do potrzeb dużych przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm. Ubezpieczając np. małe i średnie przedsiębiorstwo masz zapewnione odtworzenie majątku, ochronę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności za niewielką składkę itd. Zerknij sobie.


Dzięki. Ja do tej pory nie ubezpieczałam swojej firmy bo nie widziałam takiej potrzeby ale coraz bardziej się zastanawiam nad tym czy przypadkiem nie warto byłoby to zrobić jednak.
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:57
Ja słyszałam, że jeszcze jest coś takiego jak ubezpieczenie dla pracowników firmy w razie gdyby nie było środków na wypłaty, nie wiem na czym to dokładnie polega ale spotkałam się z taką ofertą u któregoś ubezpieczyciela
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:25
Mój znajomy ubezpiecza w Ergo Hestia ale tylko tyle wiem w tym temacie, słyszałam też że AVIVA ma dobre oferty ubezpieczeń dla firm.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 12:32
Ja ubezpieczam się obecnie w Compensie. Przejrzałem sobie swego czasu oferty i ta wydała mi się najkorzystniejsza.
Można sobie tam dobierać poszczególne pakiety ubezpieczenia tak aby indywidualnie dopasować do własnej firmy.
Mają również stosunkowo niedrogie usługi assistance. Kiedyś korzystałem, ostatnio w ramach oszczędnosci zrezygnowałem ale dobrze,że coś takiego istnieje.
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

15.1.2015 18:39
Większość firm ubezpieczeniowych ma w swojej ofercie ubezpieczenia dla firm.
Trudno pisać jaka firma ma najlepsze ubezpieczenie bo nie każde pasuje do danej firmy.
W każdym OC firmy jest tak dużo opcji do wyboru że sądzę iż każdy przedsiębiorca znajdzie to co mu odpowiada
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 8:57
Myślicie, że przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy warto jest poszukać oferty przez internet?
Czy może wybrać się do biura gdzie specjalista powinien przejrzeć dla nas różne opcje?
W której wersji ubezpieczenia sa bardziej opłacalne?
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 9:41
patkanka napisał
Myślicie, że przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy warto jest poszukać oferty przez internet?
Czy może wybrać się do biura gdzie specjalista powinien przejrzeć dla nas różne opcje?
W której wersji ubezpieczenia sa bardziej opłacalne?


Czy zrobić samemu czy udać się do biura - decyzja zależy od Nas samych.
My jesteśmy takim narodem że uważamy że znamy się na wszystkim i jeżeli ktoś uważa że lepiej zna specyfikę produktów ubezpieczeniowych niż osoba która się tym zajmuje, to chylę głowę
Wypowiedź została zmieniona przez: Doradca Lubuskie 16.1.2015 9:41
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Odpowiedź