• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Prywatny ranking ubezpieczeń

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:53
Czy macie jakiś prywatny ranking ubezpieczycieli? Na kim się zawiedliście, a kto Wam pomógł gdy potrzebowaliście pomocy? Piszcie swoje doświadczenia.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:01
Najlepsze z tego co rozmawiam ze znajomymi i czytam w internecie jest pzu i aviva. Stabilne, znane firmy. PZU to w Polsce wręcz legenda, duży kapitał, wiele klientów. Chociaż ostatnio chyba trochę gorzej im idzie, bo podobno zwolnienia spore, ale i tak do przodu i szybko nie upadną.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:46
Radek napisał
Najlepsze z tego co rozmawiam ze znajomymi i czytam w internecie jest pzu i aviva. Stabilne, znane firmy. PZU to w Polsce wręcz legenda, duży kapitał, wiele klientów. Chociaż ostatnio chyba trochę gorzej im idzie, bo podobno zwolnienia spore, ale i tak do przodu i szybko nie upadną.


Rzeczywiście ja też słyszałam o tym, że w PZU ostatnio coś kiepsko się wiedzie i że są zwolnienia i ostre cięcia. Jestem ciekawa jak to się odbije na klientach..
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:05
Dla mnie lider to HDI, chociaż słyszałam też niepochlebne opinie, cąła moja rodzina i wielu znajomych korzysta własnie z ich ubezpieczeń, są z nami praktycznie od zawsze. Na drugim miejsc AXA - zdarzył mi się skok w bok w celu sprawdzenia czegoś innego ale wiernie wróciłam do HDI:D
Cytuj
Odpowiedź