• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie przesyłki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ruda Maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 18:25
Ostatnio szukałam dobrego kuriera i spotkałam się w ofercie jednej z firm z ubezpieczeniem przesyłki w kwocie 60 zł. Tzn, że jak nie ubezpieczę swojej przesyłki, to firma nie odpowiada za zniszczenia, zgubę itp, i żeby odpowiadała muszę ją dodatkowo ubezpieczyć? Wydawało mi się, że taka firma która zobowiązuje się dostarczyć moją przesyłkę tak czy siak jest za nią odpowiedzialna... więc co daje takie dodatkowe ubezpieczenie?
Cytuj
księżna kasja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:23
Może to jest takie ubezpieczenie w przypadku zadeklarowanej wartości paczki i w przypadku zgubienia firma musi zwrócić ową wartość? Nie wiem, faktycznie oni powinni z góry odpowiadać za uszkodzenia, w końcu chcąc nie chcąc za taką przesyłkę też się trochę płaci.
Cytuj
rodzynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 20:21
nie wiedziałam, ze firmy kurierskie takie uvbezpieczanie dodatkowe oferują, wiem, że na pewno Poczta Polska tak ma, ale w tym przypadku nie ma sie co dziwić, wożą tyle przesyłek, że czasem lepiej dopłacic, żeby zwracali uwagę bardziej.
Cytuj
Kornelia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 14:53
Takie ubezpieczenie powoduje po prostu że odpowiedzialność firmy za daną przesyłkę jest większa niż standardowa. Swoją drogą to jest głupota, bo w takim razie przesyłka nieubezpieczona, która zaginęła z winy firmy dla nich pewnie wcale nie istniała...
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:10
Większa odpowiedzialność... zawsze znajdą jakieś ale, że niby przesylka byla źle zapakowana przez nas albo Bóg wie co jeszcze. Btyć może dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu będą zmyślac mniej, ale jak dla mnie to jest niepoważne.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:39
to jest wręcz grupo przesadzone, ale w sumie ja nie korzystam z dodatkowego ubezpieczenia i jeszcze nigdy nic mi się z przesyłką nie stało. Być może skorzystałbym, gdyby wartość przesyłki była duża, ale normalna przesylka to jak dla mnie nie ma sensu
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:58
Dodatkowe ubezpieczenie jest chyba przed zniszczeniem no i jak sobie takie wykupisz no to muszą Ci oddać pieniądze ( zależy wszystko na jaką kwotę paczkę ubezpieczyłaś) przynajmniej tak bylo u mojego kuriera
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:22
opcja fajna ale na pewno nie dla osoby która dopiero zaczyna przygode z DG i nie wie jakie obroty będzie mogła wygenerować :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.10.2014 16:10
Ruda Maruda napisał
Ostatnio szukałam dobrego kuriera i spotkałam się w ofercie jednej z firm z ubezpieczeniem przesyłki w kwocie 60 zł. Tzn, że jak nie ubezpieczę swojej przesyłki, to firma nie odpowiada za zniszczenia, zgubę itp, i żeby odpowiadała muszę ją dodatkowo ubezpieczyć? Wydawało mi się, że taka firma która zobowiązuje się dostarczyć moją przesyłkę tak czy siak jest za nią odpowiedzialna... więc co daje takie dodatkowe ubezpieczenie?
To jest smieszne, bank nie odpowiada za pieniadze, kurierzy za przesylke chybaze zaplacisz. I klient placi bo mu zalezy. Zwykle zerowanie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:49
Juz wszyscy na tych ubepzieczeniach chca zarabiac. To jest bez sensu. Skoro ktos proponuje usluge to powinien dawac pewnosc jej wykonania. A nie jeszcze sie za to dodatkowo placi.
Cytuj
Odpowiedź