• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

uniqa - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:52
znajoma kiedys miała przygody z nimi - nie odbierali telefonów, na maile nie reagowali dość długo sie z nimi męczyła zeby wypłacili jej za szkode :(
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:50
ja np nie ogladam za duzo tv wiec dla mnie niektore niby popularne firmy to nowinki ;) do nie dawna nie wiedziałam że jest coś takiego jak nju mobile ;P
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 18:55
Katarzyna a wiedziałaś, że jest virgin mobile? Uniqa - nie znam ich nawet ale skoro taka jest opinia klientki to nie na pewno nie nawiazałbym z nimi współpracy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 14:49
Maja fajna czytelna strone internetową, ale jesli chodzi o ofertę to mimo ze sie nad nia zastanawiałam to wybrałam inna, może tez ze względu na doradce, który chciał wciskać wszystko za wszelka cenę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.7.2017 12:30
Nie polecam. Mam wykupione ubezpieczenie do karty kredytowej w firmie Uniqa. Zakres ubezpieczeń w certyfikatu obejmuje ryzyko utraty pracy,czasowej niezdolności do pracy, hospitalizacji, hospitalizacji wskutek NW i comiesięcznie naliczane mi są składki które de facto terminowo opłacam. Niestety miałam wypadek i przebywam na zwolnieniu lekarskim. Ubezpieczyciel, który chętnie operuje pieniążkami z moich składek odmówił mi wypłaty, ponieważ stwierdził, że zakres ubezpieczeń objętych w certyfikacie jego nie dotyczy. Reasumując – polisa jest tylko i wyłącznie po to , by odprowadzać składki a nie korzystać przepadkiem z należnych praw. Strata pieniędzy. Gdybym sobie co miesiąc odkładała tą kwotę, to przynajmniej miałabym pewne pieniążki na wypadek zdarzeń losowych. Nie duże bo kilkaset złotych ale przynajmniej coś a nie zbędne nerwy. Nadmienię, że ubezpieczyciel ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku a w moim przypadku w 34 dniu Likwidator nie zdążył zapoznać się ze sprawą, ale co dziwne wydał decyzję odmowną o której mnie nie poinformowano przez kolejne 8 dni. Decyzję poznałam za pośrednictwem infolinii.
Cytuj
stefan

Niezarejestrowani

9.5.2018 12:10
Szkoda z winy zarządcy drogi (dziura w jezdni). Przyjechał rzeczoznawca, udokumentował, wycenił. I na tym kontakt się urwał. Zadzwoniłem do firmy (czas oczekiwania ponad pół godziny, koszmar), konsultant powiedział, że była odmowa, bo UNIQA nie widzi winy zarządcy. Podobno wysłali list z decyzją. Ten list idzie już ponad 2 tygodnie, więc dziś zadzwoniłem ponownie i nikt nic nie wie. Masakra, nie polecam takiego ubezpieczyciela, który swoich klientów (płacących składki) naraża na koszty pomimo polisy, ponieważ ja z pewnością będę się sądownie domagał wypłaty odszkodowania od zarządcy drogi. Absolutnie nie polecam.
Cytuj
Jarosław

Niezarejestrowani

31.1.2024 19:47
Brak możliwości połączenia się z kimkolwiek poza botem.
Po rozmowie (przechodziłem wiele scenariuszy, każdy kończy się tak samo) bot deklaruje, że przełącza do właściwej osoby po czym się rozłącza.

Nie ma możliwości aby zapytać kogokolwiek i uzyskać niezbędnych informacji przy zgłaszaniu roszczenia.
Cytuj
Odpowiedź