• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaką macie składkę ubezpieczenia na życie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 9:13
Wstyd się przyznać ale nie mam wykupionego ubezpieczenia, chciałabym to zmienić jednak nie mam porównania które ubezpieczenie jest opłacalne, które jest tanie, drogie i ile mniej więcej miesięcznie na takie ubezpieczenie powinno się wydać. Czy możecie pochwalić się ile płacicie za ubezpieczenie na życie?
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:54
To ja jestem w podobnej sytuacji co Ty, jeszcze nie zastanawiałam sie nad tym gdzie wykupic takie ubezpieczeni i jeszcze te co miesieczne opłaty jakoś mnie do końca nie przekonują.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:17
jestem w takim wieku że pieniądze wolę trzymać niż się ubezpieczać... chociaż oszczędność to też swego rodzaju ubezpieczenie. kompletnie nie orientuję się jakie ubezpieczenie powinno być wysoki i nawet jak z ciekawości przeglądam strony nie jestem w stanie określić czy dana kwota jest adekwatna do oferty
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 16:28
Ja ubezpieczam się w ING i płacę 150 zł, myślę że warto korzystac z takiego ubezpieczenia, przypadki chodzą po ludziach, jeśli ma się na tyle środków że można, to myślę, że nawet należy się ubezpieczyć.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 11:45
Ja też się w tym nie orientuję, a też chciałabym się ubezpieczyć. Kiedyś był u mnie przedstawiciel z PZU i był tak upierdliwy i niemiły, że szok. Na początku był bardzo grzeczny, a jak powiedziałam, że mnie nie przekonuje taka oferta stał się wręcz opryskliwy i da mi do zrozumienia, że zmarnował swój czas.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 17:57
kostka napisał
Ja też się w tym nie orientuję, a też chciałabym się ubezpieczyć. Kiedyś był u mnie przedstawiciel z PZU i był tak upierdliwy i niemiły, że szok. Na początku był bardzo grzeczny, a jak powiedziałam, że mnie nie przekonuje taka oferta stał się wręcz opryskliwy i da mi do zrozumienia, że zmarnował swój czas.
no zauważylam, że ci z pzu ostatnio chodzą po ludziach w sumie mnie też chcieli odwiedzić, zrezygnowałam w ostatniej chwili i postanowiłam przejść się do oddziału osobiście, bo nie wyobrażam sobie kogoś w domu kto na siłę próbuje mi coś wcisnąc jak ja chce tylko zapytać o kilka szczegółów...
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 11:32
ja płacę dodatkowe ubezpieczenie w PZU, ale w sumie to nie wiem od czego ono, już nie pamiętam, to jest kilka złoty - 3 bądź 9. Pracodawca za mnie to załatwia, obejmuje ono pobyt w szpitalu i takie tam.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 11:30
ja też się ubezpieczam w ING za coś koło 150 zł. Lepiej dmuchac na zimne niż później żałować że się tego ubezpieczenia nie ma, no chyba że ktoś ma dużo oszczędności i woli zabezpieczyć się w ten sposób
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:11
aż wstyd się przyznać ale nie mam dodatkowego ubezpieczenia, chociaż ostatnio zacząłem się nimi interesować. Jak na razie jestem przekonany do oferty ING, ale nie ukrywam że jak znajdę podobną ale tańszą ofertę to chętnie wybiorę tę drugą.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:39
Stanio0o napisał
aż wstyd się przyznać ale nie mam dodatkowego ubezpieczenia, chociaż ostatnio zacząłem się nimi interesować. Jak na razie jestem przekonany do oferty ING, ale nie ukrywam że jak znajdę podobną ale tańszą ofertę to chętnie wybiorę tę drugą.


Ja też nie mam ubezpieczenia na życie. Może z czasem się do niego przekonam ale póki co niestety po pierwsze nie wiedziałabym co wybrać a po drugie nie wiem czy po tym wszystkim co się słyszy zdecydowałabym się na takie ubezpieczenie
Cytuj
Odpowiedź