• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Odszkodowanie za wypadek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:42
Witam,
mój znajomy jakis czas temu miał wypadek. Na takiej lokalnej drodze zderzył sie z nieoświetlonym ciągnikiem. Rolnik, nie miał żadnego ubezpieczenia wiec ten poszedł mu na rękę i nie wzywał policji. W jaki sposób moze teraz otrzymać pieniadze na naprawę auta?
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:50
A moze niech zgłosi że uderzył w drzewo? Albo niech tak już nie formalnie dogada sie jakos z tym rolnikiem i poprosi żeby on pokrył koszta naprawy samochodu albo chociaż jej część.
Cytuj
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:25
No moim zdaniem warto się dogadać z tym rolnikiem. Miejmy nadzieje że będzie uczciwy i nie wypnie się na Twojego kolege. Jeśli Twój znajomy zgłosi stłuczkę do ubezpieczalni nawet jeśli uderzyłby w drzewo to polecą mu zniżki. Może więc uda się coś uzgodnić z właścicielem ciągnika.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 14:49
no jeśli była stluczka, należało spisać oświadczenie, wtedy kolega może zwrócic się o zwrot kosztów do rolnika, w przeciwnym razie trzeba kombinowac tak jak ktoś mówił np z drzewem bądź z dzikiem czy innym zwierzeciem na drodze.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 21:39
no jak nie ma spisanej umowy między Wami to raczej ubezpieczalnia nie pomoże chyba że ma assistance to wtedy może powiedzieć że się zderzył z czymś innym.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:49
Wpakował się w nizłe bagno. Jesli nie udało mu sie spisać jakiegoś oświadczenia od tego rolnika to raczej bedzie naprawiał wszystko na własna reke. Czasem nie warto być za miłym dla innych.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:45
No cóż ja pewnie próbowałabym się dogadać z rolnikiem aby pokrył koszta naprawy. Dziwi mnie to, że do tej pory nie zostało to dogadane i to na piśmie. Skoro ewidentnie jest wina rolnika i znajomy poszedł mu na rękę to tylko takie wyjście widzę.
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 16:13
Teraz to już po ptokach. Jak nie ma oświadczenia nie udowodni się nic, a pomysł z drzewem bez auto casco też nic nie da. proponuję spróbować się dogadać, jeśli rolnik jest nam osobą znaną, postraszyć policją czy coś, być może zapłaci
Cytuj
Drwal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 18:08
A znajomy nie uzgadniał nic z tym rolnikiem? Nie spisali po wydarzeniu protokołu ani nic? Jeśli nie uda mu się dogadać po fakcie, zgłosiłbym to i tak na policję, albo postraszy l rolnika że to zrobię, chociaż po fakcie nie wiem czy coś to da, chyba ze byli świadkowie...
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:26
Poszedł mu na rękę i nie wzywał policji i od razu nie uzgodnili tego kto pokryje szkodę? No dla mnie to nienormalne. Przecież mówisz facetowi, że to ewidentnie jego wina i nie wzywasz policji ale on ma Ci zwrócić koszty naprawy i już. A jak nie to na policję. Teraz to nie wiem czy cokolwiek zrobisz ale tak to powinno wyglądać.
Cytuj
Odpowiedź