• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nielegalna praca

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:30
Tylko jak sie zarejestruje jako bezrobotny to będzie musiał chodzić na podpisy i przyjmować zaoferowane oferty pracy. A jak będzie gdzieś robił na czarno to nie zawsze to będzie mozliwe
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:33
Całkiem cwane. No nawet na chłopski rozum. Jak mają mu coś wypłacić skoro on nic im nie dał? Żadnych składek cały czas istniał jako nie pracujący bo jeśli pracuje na czarno to nie wydaje mi się aby miał czas na chodzenie i składanie podpisów. Lepiej się zarejestrować zawsze te pare groszy się odprowadza a to idzie na naszą przyszłość.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:34
Jeżeli całe życie nie płaci to niby kto mu ma zagwarantować tą emeryturę? Przecież po to płacimy składki żeby na starość mieć za co żyć. Właściwie to za dużo powiedziane że żyć, raczej egzystować jakoś.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:49
z tym bezrobociem to tez nie tak kolorowo - mialam znajoma ktora chodzila po podpisy itd ale stracila ten status bo 3 razy odmowila przyjecia pracy i ja wykreslili po prostu :p
Cytuj
be free like a child
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 17:46
Renty również nie dostanie, chyba ze socjalną. Z tego co wiem trzeba przez jakis czas odporowadzać składki aby móc otrzymać w razie potrzeby rentę. Niestety takiej osobie pozostaje tylko pomoc społeczena. Jeśli chodzi o ubezpieczenie potrzebne do bierzącego leczenia to w naszym krau akurat nie jest to trudne.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:19
animka napisał
z tym bezrobociem to tez nie tak kolorowo - mialam znajoma ktora chodzila po podpisy itd ale stracila ten status bo 3 razy odmowila przyjecia pracy i ja wykreslili po prostu :p


No logiczne to jest. W urzedzie pracy jest się po to aby znaleźć pracę a nie po to aby korzystać z darmowego ubezpieczenia, niestety ale takie są fakty. Skoro nie chciała pracować to po prostu mogła ubezpieczyć się gdzie indziej.
Cytuj
Odpowiedź