• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie na życie w ING

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 2:17
Też szukam jakiegoś dobrego. Myślałem nad PZU. Co prawda obsługa jest dość nachalna ale nie można za to narzekać na brak zainteresowania klientem. O ING narazie się nie zastanawiałem bo ten Marek w garniturku. Cóż całość kojarzy mi się z filmami Koterskiego. Chyba zdecyduje sie na sprawdzone PZU
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:31
Miałam kiedyś konto bankowe w ING ale zrezygnowałam bo za dużo opłat tam było. Niestety nie wiem jak sprawa się ma z ubezpieczeniem. Najlepiej zapytaj kogoś w rodzinie, albo sama idź i wypytaj o szczegóły
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:31
Heartbreaker napisał
Też szukam jakiegoś dobrego. Myślałem nad PZU. Co prawda obsługa jest dość nachalna ale nie można za to narzekać na brak zainteresowania klientem. O ING narazie się nie zastanawiałem bo ten Marek w garniturku. Cóż całość kojarzy mi się z filmami Koterskiego. Chyba zdecyduje sie na sprawdzone PZU


PZU to już nie to samo co kiedyś, ja też zawsze jak przychodzi mi wybrać swojego ubezpieczyciela to mam problem. Już czasami wolę jak zakład pracy narzuca i nie muszę się zastanawiać który będzie lepszy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 12:16
marylkakor napisał
Heartbreaker napisał
Też szukam jakiegoś dobrego. Myślałem nad PZU. Co prawda obsługa jest dość nachalna ale nie można za to narzekać na brak zainteresowania klientem. O ING narazie się nie zastanawiałem bo ten Marek w garniturku. Cóż całość kojarzy mi się z filmami Koterskiego. Chyba zdecyduje sie na sprawdzone PZU


PZU to już nie to samo co kiedyś, ja też zawsze jak przychodzi mi wybrać swojego ubezpieczyciela to mam problem. Już czasami wolę jak zakład pracy narzuca i nie muszę się zastanawiać który będzie lepszy.
Zaklad Ci narzuci podstawowe, ale zawsze możesz sobie wybrać jakies dodatkowe. Wtedy juz lepiej skorzystać z porównywarek, poczytać w internecie.
Cytuj
Odpowiedź