• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ayris

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 17:28
Wiem, że jest sporo tematów na temat lokat ale nie mam czasu ich wszystkich przeczytać. Możecie mi powiedzieć gdzie najkorzystniej zainwestuję 20 tysięcy? Chciałabym zarobić jak najwięcej w możliwie najkrótszym czasie. Z góry dzięki za odp.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 19:07
Na Twoim miejscu przejrzałabym oferty rożnych banków, bo każdy ma do zaoferowania coś ciekawego. Nie nastawiaj się jednak na duży zysk bo oprocentowanie teraz nie przekracza 4%. Wyższe jest dla ludzi dysponujących dużo większą gotówka niż 20 tysięcy.
Cytuj
Lady Flower

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 20:25
Znalazłam coś, co może Cię zainteresować, a mianowicie Lokata na 6,6 proc. w skali roku na 3 miesiące. http://www.neobank.pl/aktualnosci.wbd;jsessionid=04A9B0A92ED84F614A14E139CF345BA1?id=1923024273 co prawda nie wiem co to za bank, ale oferta wydaje się być atrakcyjna, a więc bardzo kusząca.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 15:47
Polecam lokaty mobilne, na prawde wygodne są i mozna troche wiecej zaoszczedzic.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 21:42
Ja dziś spotkałam się tu na forum z poleceniem lokaty Deutsche Banku, poczytałam o niej troche i wydaje mi się że warto zapoznać się z tą ofertą. To lokata 5 procent na 2 miesiące przy założeniu konta dbNet jeśli niczego nie pomyliłam.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 9:23
Faktycznie db Lok@ta wydaje się produktem dość korzystnym. Klient może sam założyć produkt składając wniosek internetowo. Pamiętać trzeba jednak, że oferta skierowana jest do nowych klientów banku. Można założyć tylko jedną lokatę terminową. Terminowa lokata internetowa oprocentowana jest na 2,50% w skali roku w przypadku otwarcia samej lokaty , natomiast na 5% w skali roku w momencie otwarcia lokaty razem z kontem osobistym dbNET .
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:14
Rozumiem, że banki chcą promować wszystkie swoje usługi, ale takie podwyższanie procentu za założenie konta to dla mnie trochę nieetyczne. Większość ludzi juz ma swoje konta i jest z nich zadowolona, a ciągłe przenoszenie kont przy każdej promocji też chyba nie jest zbyt wygodną opcją. Oprocentowanie powinno być jednakowe dla wszystkich. Swoją drogą widziałam dziś reklamę lokaty 5 procent w Idea Banku - ktoś sprawdzał tę ofertę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.7.2014 13:43
Sprawdzałam ofertę na lokatę na piątkę w Skok Wołomin ( można ją założyć do 31 lipca) i wydaje się mi być bardzo korzystna.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:19
Wszyscy szukają dobrej lokaty, a przecież ofert jest tyle i tak często się zmieniają, że nie da rady podać jednej, na którą wszyscy włożą swoje pieniądze. Najlepiej poszukać i poczytać, i zawęzić pole poszukiwania do konkretów czyli jak dużo inwestuje na ile i na czym mi zależy.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:41
zgadzam się z przedmówczynią, oferty zmieniają się co chwilę nie ma co wymieniac jednej. aktualnie chyba idea bank i getin bank mają atrakcyjne oferty o ile nic się nie zmieniło od mojego ostatniego researchu.
Cytuj
Odpowiedź