• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

COMPERIALEAD - CO SĄDZICIE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Amelia2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 11:05
Witam. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o programie Fast 50 i tam natknęłam sie na informację o innym -COMPERIALED. Przejrzałam informacje na stronie i nie za bardzo wiem dokładnie na czym polega to zarabianie? Czy gdybym się tam zarejestrowała to też musiałabym polecać produkty innym? Czy nie przeszkadza fakt,że nie mam żadnego profilu społecznościowego?
Cytuj
wazerka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 16:09
Sama jestem tym zarabianiem zainteresowana. Zastanawiam się tylko, czy dałabym sobie z tym radę. Nie jestem zbyt biegła w pracy z komputerem i mam znikomą wiedzą na temat bankowości. Może ktoś wytłumaczyłby w prostych słowach na czym to polega?
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 17:48
Jest to program partnerski utworzony przez Comperię dużo wcześniej niż Fast50. Jest w nim o wiele więcej różnego rodzaju produktów, nie tylko bankowych. Można polecać te produkty i zarabiać, a można też przy wsparciu technicznym informatyków Comperii prowadzić darmowego bloga i zarabiać na reklamach na nim wyświetlanych. Można też samemu korzystać z tych produktów i uzyskiwać premię za polecenie. Przewagą jest większa różnorodność produktów. Zainteresowanych zapraszam do darmowej rejestracji z mojego linku (tutaj). Jeżeli zarejestrujesz się z mojego linku, to możesz zawsze zadać mi pytanie, a ja postaram się pomóc rozwiązać Ci problem.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
wazerka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 11:28
Oj nie dam sobie rady. To według mnie program dla zaawansowanych w temacie. Muszę poszukać czegos innego. Dziękuję za informacje.
Cytuj
Fokstrot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 11:57
wazerka napisał
Oj nie dam sobie rady. To według mnie program dla zaawansowanych w temacie. Muszę poszukać czegos innego. Dziękuję za informacje.
Tam masz ludiz do pomocy. Wbrew pozorom to nie jest takie trudne, masz panel i wszytsko w nim jest w miare jasne.
Cytuj
wazerka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 16:10
To jak się domyślam dobrze, jesteś tam zarejestrowany. Możesz powiedzieć bliżej jako użytkownik, na czym to mniej więcej polega. Wytłumacz prostymi slowami. Skoro to łatwe jak twierdzisz, to moze spróbuję?
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2016 20:06
Najlepiej by było, gdyby ktoś kto tam już jest zarejestrowany powiedziałbym prostymi slowami na czym to polega i w Ogóle, czy warto się tam rejestrowac. Bo może właśnie na rejestracji się skończy?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2016 11:43
comperialead jest bardzo ok ale faktycznie według mnie dla bardziej zaawansowanych, prostszy na start jest ebrokerpartner, bo fast50 to bardziej program lojalnościowy niż partnerski
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2016 20:34
Ebrokerpartner wprowadził zmianę w regulaminie i obecnie wynagrodzenie z danego miesiąca nie przechodzi na kolejny, dla początkujących to znaczne utrudnienie.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
hits

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.5.2016 10:09
Coś mi się wydaje, że te wszystkie programy dzięki którym można dodatkowo zarabiać są jednak skierowane do konkretnej grupy ludzi związanej tematycznie z danym programem. Przejrzałem te polecane w tym wątku i siebie tam nie widzę. Trzeba posiadać konkretną wiedzą. Czy można bez żadnych konsekwencji zalogować się tam, żeby bliżej zorientować się o co tam chodzi?
Cytuj
Odpowiedź