• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza lokata bez konta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
helen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2016 12:01
Moja córka skonczyła 16 lat i zebrała spora sumę pieniędzy - 6000.Mogłabym ja jej założyć lokatę .ale uparła się i chce sama .Czy jezeli jest osoba nieletnia to może założyć lokatę ? Pieniądze chce przeznaczyć na swoje przyszłe studia.Czy jest lokata w takiej sytucji ,którą byście mi polecili?
Cytuj
Kajlo88

Niezarejestrowani

25.3.2016 12:42
Helen mogę Ci polecić lokatę Happy w Idea Banku https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-happy Oprocentowanie lokaty to 4% w skali roku i zawiera się ją na tylko 3 miesiące i nie trzeba otwierać dodatkowo konta bankowego. Szczerze polecam!
Cytuj
EdytaKo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 11:12
Kajlo88 napisał
Helen mogę Ci polecić lokatę Happy w Idea Banku https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-happy Oprocentowanie lokaty to 4% w skali roku i zawiera się ją na tylko 3 miesiące i nie trzeba otwierać dodatkowo konta bankowego. Szczerze polecam!
To racja, ta lokata juz od miesiecy jest jedną z najlepszych na rynku. Niestety dla niewielkich kwot.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 12:18
Happy jest juz od dawna bardzo popularna. Ale skoro oprocentowana na 4 proc. Teraz średnie oprocentowanie lokat na 3 miesiące wynosi ok. 1,5 proc.
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

30.3.2016 15:02
helen napisał
Moja córka skonczyła 16 lat i zebrała spora sumę pieniędzy - 6000.Mogłabym ja jej założyć lokatę .ale uparła się i chce sama .Czy jezeli jest osoba nieletnia to może założyć lokatę ? Pieniądze chce przeznaczyć na swoje przyszłe studia.Czy jest lokata w takiej sytucji ,którą byście mi polecili?
Ciekawe jak ona to nazbierała, pogratulowac takiej córki. Jestem sporo starsza i trudno mi takie sumy uzbierać.:)
Cytuj
Odpowiedź