• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto z moneybackiem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:38
Czasy swietności moneyback ma juz chyba za sobą. A czy otrzymuja obecnie jakies zwroty, które byłyby faktycznie znaczące? Czy proponuja Panstwo jakies konto, któro warto polecić?

Zapraszam tez do zapoznania sie z naszym raportem: http://www.comperia.pl/kiedys-bora-bora-dzis-ciechocinek-banki-tna-moneyback-czy-tylko-to.html
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 13:14
O kontach rozmawiałem także w TVN24 Biznes i Świat http://tvn24bis.pl/informacje,187/konto-za-0-zl-na-czym-zarabia-bank,427738.html
Cytuj
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 13:16
http://tvn24bis.pl/informacje,187/konto-za-0-zl-na-czym-zarabia-bank,427738.html
Cytuj
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 13:19
Klikalny link do wspomnianego przez Renatę raportu jest tutaj: http://www.comperia.pl/kiedys-bora-bora-dzis-ciechocinek-banki-tna-moneyback-czy-tylko-to.html
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 17:34
Ja dopiero od tygodnia mam styczność z moneyback. Wcześniej słyszałam o tym tylko w telewizji. Co prawda to za krótki okres czasu żeby stwierdzić że jest to fajne rozwiązanie, ale tym co mówiła Pani w banku bardzo zachęciła mnie do tego.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:19
no ja tez nie miałam z tym styczności. Mam konto w banku ale niestety bez moneybacka. W sumie to chyba nie żałuje. Mam wrażanie że aby coś naprawdę zyskać trzeba by sporo wydać w ciągu miesiąca. To jest dobre dla tych co obracają tysiącami na koncie.
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:51
Ja również słyszałam o tej ofercie .Ale nie miałam styczności .Trochę się nad tym zastanawiam ,ale czy wtedy nie musiałabym obracać dużymi kwotami żeby cokolwiek zyskać .Oferta bardzo zachęca , ale pewności jeszcze nie mam.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:20
Na czym dokładnie polega ten moneyback? Ja mam zwykłe konto ale szczerze zainteresowała mnie możliwość otrzymywania zwrotów na konto. W jakim banku mogę założyć to konto i ile trzeba mniej więcej wydać by można było powiedzieć, że naprawdę się opłaca posiadanie tego konta?
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:31
Ja słyszłam o czymś takim i mój znajomy ma takie konto. Jak przez miesiąc zrobi zakupy za minimum 500 zł przy użyciu karty to zwórca mu 2% tych pieniędzy wiec jak się nie mylę to bedzie to 10 zł. Czyli nie taki majątek, to tylko fajnie wygląda w reklamie a w życiu raczej się nie sprawdza.
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:17
ja słyszałem tylko o cash backu, nie widziałem wcześniej nigdzie zastosowania money back, ale taki zwrot od płatności np. za rachunki czy coś takiego to nie głupia rzecz. zawsze coś tam zostaje w kieszeni. Również mam tylko normalne konto bez tej opcji, ale mój bank chyba tego nie ma w ofercie, albo nic o tym nie słyszałem.
Cytuj
Odpowiedź