• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka lokata na 2000 złotych dla córki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jula

Niezarejestrowani

17.12.2015 13:25
Robert Sierant napisał
Mam nadzieję, że szybko NIE pójdą. Dla spłacających kredyty to dobra wiadomość...
No tak, ale też nie do konca, nabiorą teraz tych kredytów i co później? Ja jako deponent niestety narzekam na te sytuację, bo moje oszczędności wcale nie wzrastają.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 14:30
Lokata Happy w Idea Banku na 3 m-ce - oprocentowanie 4%.

Bardzo dobrze, że chce odłożyć pieniądze nawet na niewielki procent. Jak nie ulokuje, istnieje duże prawdopodobieństwo że pieniądze się rozejdą.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 14:38
A nie lepiej zainwestować je w siebie? Jak nie rozejdą się teraz to na wakacjach...

18 lat to już powoli można myśleć o jakimś zajęciu, kursy lub szkolenia się przydadzą.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
nnatan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 15:30
Robert Sierant napisał
A nie lepiej zainwestować je w siebie? Jak nie rozejdą się teraz to na wakacjach...

18 lat to już powoli można myśleć o jakimś zajęciu, kursy lub szkolenia się przydadzą.


Tylko jak wybrać kurs, który się przyda? Jeszcze w tak młodym wieku.
Ja jestem zdania, że niech się bawi póki może, byle z głowa, bo potem wyjechać na wakacje to już nie będzie takie proste. I na pewno nie tak fajne.
A póki jest młoda, to może korzystać z darmowej edukacji, niedługo na pewno będą studia i tam się już nauczy.
A lokata to dobry pomysł, żeby nie wydać pieniędzy od razu.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

17.12.2015 15:36
Polecam sprawdzić Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima. 3,2% na 3 miesiące, z możliwością zerwania bez utraty odsetek. A po lokacie zostanie całkiem niezłe konto oszczędnościowe BGŻ Optima
Cytuj
Jakub Kraniec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 10:23
Ja tam bym założył jakąś długoterminową i niech pieniadze leżą, nie bedziesz sie musiala o nie martwic.
Cytuj
Wuster

Niezarejestrowani

23.12.2015 9:57
Tak, długoterminowa, a potem będzie płacz jak się pojawia lepsze oferty na rynku,a pieniądze będą zamrożone.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 13:28
Wuster napisał
Tak, długoterminowa, a potem będzie płacz jak się pojawia lepsze oferty na rynku,a pieniądze będą zamrożone.


W takiej sytuacji najlepiej decydować się na lokaty, które można zerwać bez utraty odsetek.
Na przykład polecaną przed chwilą lokatę bezkarną w BGŻ czy Fair Play w Ideabanku. Choć w tym drugim przypadku chyba tylko pod jakimiś warunkami można zatrzymać odsetki. Ktoś wie, o co dokładnie tam chodzi?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 14:17
nnatan napisał

Tylko jak wybrać kurs, który się przyda? Jeszcze w tak młodym wieku.
Ja jestem zdania, że niech się bawi póki może, byle z głowa, bo potem wyjechać na wakacje to już nie będzie takie proste


Sądzę, iż wiek 18 lat jest bardzo dobrym momentem, aby zacząć się dokształcać właśnie poprzez kursy.
Teraz może tego nie docenić, ale za parę lat jak najbardziej. Nowy pracodawca będzie widział nadal młodą osobę bez doświadczenia, jednakże doszkalającą się we własnym zakresie. Docenią to na pewno.
A młodzież mimo wielkiego nacisku na języki obce nadal ma z tym problem. Może ten kierunek.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 13:10
Mi się wydaje,że osoba w takim wieku ma wiele możliwości bezpłatnych szkoleń, więc wydawanie na dokształcanie zaoszczędzonych pieniędzy to trochę średni pomysł. Zresztą dziś wszystko można tak naprawdę znaleźć za darmo w internecie, tylko po prostu nie każdy ma tyle czasu, żeby się tym zajmować.
Zresztą, jakie kursy ma pan na myśli? Jakieś konkretne?
Bo języków obcych to się jeszcze na studiach zdąży nauczyć.
Cytuj
Odpowiedź