• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat4 osoby obserwują ten temat

Global InterGold

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kamil Bartoszewicz Global Inter Gold

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2016 20:43
Stanisław Bińkiewicz napisał
Dzisiaj miałem spotkanie z pewną osoba która przedstawiła mi prezentację Firmy Global InterGold. Jest to firma o zasięgu globalnym oferująca złoto inwestycyjne. Czy ktoś słyszał już coś na ten temat?


Panie Stanisławie jestem związany z tą firmą od 2 lat i systematycznie gromadzę swój kapitał w złocie i w gotówce. Prowadzę ponad 160 osobową grupę współpracowników w Europie i w Polsce. Mogę powiedzieć że jest to bardzo rzetelna i uczciwa firma. Pozdrawiam Kamil.
Cytuj
Kamil Bartoszewicz Lider
Kamil Bartoszewicz Global Inter Gold

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2016 20:45
Konrad napisał
Nie ryzykowałbym w tego typu firmy - lepiej inwestować w programach, które są sprawdzone od lat np TM. Program, który działa od ok. 2 lat i ma już ponad 3 miliony użytkowników stale zarabiających. Jeśli ktoś chciałby się więcej dowiedzieć to zapraszam tutaj: http://sieciowyhajs.blogspot.com/p/skuteczne-inwestowanie.html


Konradzie Global Intergold działa od 6 lat i posiada ponad 2 miliony klientów na całym świecie, współpracując z ponad 200 krajami. Zatem uważam że jeżeli się nie zna dokładnych danych to ciężko jest się rzetelnie wypowiadać. Pozdrawiam Kamil.
Cytuj
Kamil Bartoszewicz Lider
renia

Niezarejestrowani

4.7.2016 9:08
Firma dla szczęsciarzy ;p
Cytuj
MichałKRK

Niezarejestrowani

14.7.2016 17:43
Global InterGold to nazwa zmieniona po EMGOLDEX. Zostałem wciągnięty do niej 2 lata temu z obietnicą pomocy w szybkim zarobku i możlwości wyjęcia kapitału w każdym momencie. To jest piramida gdzie należy zamknąć stół, czyli wprowadzić łącznie 14 osób, które zapłacą po 540 euro tak samo jak i ja, aby otrzymać złoto za cenę 7000 euro. Czyli generalnie ktoś płaci za moje złoto, ja zamykam stół, mam to gdzieś potem, a reszta ma problem z zamknięciem stołu i ja już się tym nie martwię. Tylko, że ja zostałem właśnie na końcu tego stołu i sfinansowałem komuś złoto swoimi pieniędzmi, tak to działa. Nie polecam, do dzisiaj próbuję kasę od firmy odzyskać, póki co składam donosy skarbowe na osoby uczestniczące, które mnie w to umoczyły no i próbuje odzyskać bezpośrednio od nich pieniądze poprzez proces.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.7.2016 8:06
Witam. Czy można wycofać środki po dłuższym czasie? Po tych 14dniach?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2016 8:16
Troche przesadzacie z ta nachalna reklama, zatrudnijcie lepszych ludzi od promocji, bo az zal
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.3.2017 20:18
Podobno Intergold to następca EmGoldex. po zapoznaniu się z programem od obecnych klientów-naganiaczy dochodzę do stwierdzenie, że to jest MLM w rozwinięci Muliti Lies Marketing, a nie uczciwy i legalny MLM. Zyski nie pochodzą ze sprzedaży, a z wpłat kolejnych naiwnych i nieświadomych zagrozenia nowych klientów. Szczerze radzę poczytać na czym polegają różnice między prawdziwym MLM a schematami Ponzi (piramidami finansowymi). Jeśli nie chcesz brać udziału w oszustwie to nie wchodź w to. Nawet polskie organy ścigania już się zajmują takimi "firmami".
Cytuj
popeye81

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.3.2017 12:19
Ja jestem certyfikowanym doradcą metali szlachetnych. Reprezentuję największego handlarza fizycznych metali szlachetnych na świecie. Więc wiedzę posiadam całkiem sporą. Miałem "przyjemność" spotkać się z przedstawicielami różnych firemek w tym tych "globalnych" i co się okazuje; sprzedawcy mają niemal zerową wiedzę na temay złota, inwestycji, systemu finansowego itd. Jedyne na czym im zależy to sprzedaż pakietu lub czegoś co akurat posiadają w ofercie. Fakt, że inwestycje w fizyczny krószec są bardzo dobrą opcją, w dzisiejszych czsach wręcz koniecznością, ale należy wybrać odpowiedzialnie firmę. Sprzedawca powinien zapewnić klientowi sztaby z certyfikatem good delivery i LBMA, dodatkowo poufność transakcji i oczywiście bezpieczeństwo przechowywanych metali jeśli ktoś nie planuje przechowywania u siebie w domu.
Cytuj
Mariusz Puchalski

popeye81@gmail.com
607 103 001
Odpowiedź