• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Aliorbank - opłata za 'darmowe' konto

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jan-nuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 7:40
Może ktoś wie, czy da się coś zrobić. Otóż, gdy zakładałem parę lat temu konto w Alior Banku miało być całkiem darmowe. Zapłaciłem jednorazowo za kartę chyba 20 złotych (dokładnie nie pamiętam, ale była to podobna kwota)i dzięki temu miałem mieć darmowe przelewy, prowadzenie i kartę też. Było tak aż do lipca, gdy okazało się, że naliczyli mi 6 złotych opłaty. Do tego odrzucili reklamację, bo ponoć nie spełniam warunków. Tylko, że przy zakładaniu konta nie było mowy o żadnych warunkach., Czy ja mogę coś jeszcze z tym zrobić, czy pozostaje tylko zmienić bank?
Cytuj
tasek

Niezarejestrowani

5.8.2015 8:25
Warunki niestety moga Ci zmienić. Zmień bank. Tak będzie najprościej i nie będziesz się denerwować.
Cytuj
Jagna

Niezarejestrowani

5.8.2015 12:41
A nie dostales pisma, że zmieniaja sie warunki? Jesli nie to reklamuj jeszcze raz. Ale ogolnie maja prawo zmieniac warunki po tym jak Cie poinformują..
Cytuj
jan-nuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 16:04
W odpowiedzi na reklamację bank napisał, że mnie powiadomił, nawet podał datę. Oczywiście nie pamiętam, żebym coś takiego dostał, bo gdybym dostał, to nie byłbym taki zaskoczony opłatą.
Czy oni to wysyłają zwykłymi listami czy jak? Bo jeśli tak, to podejrzewam, że na którymś etapie doręczenia list po prostu zaginął.
Cytuj
karolwijak

Niezarejestrowani

6.8.2015 10:18
Mailem tez moga CI podac taka informacje, wiec tak na prawde jesli dostales takiego maila to oni sa czyści
Cytuj
tadeo

Niezarejestrowani

6.8.2015 10:52
zaplac zamknij i miej spokoj
Cytuj
Odpowiedź