• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na pół roku Alior Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 12:05
Czy warto jest Waszym zdaniem zakładac lokatę oprocentowaną na 2,6% w Alior Banku ? Mam do zainwestowania sumę 50 tys. złotych. Niestety jak przeglądam sobie inne lokaty to w większości banków jest pewne ograniczenie. Na przykład można tam ulokować jedynie do 10 albo do 20 tys. a ja nie chciałbym się tak rozdrabniać.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 12:13
w Getin Online dostaniesz 3,1% na 6 m-cy, nie ma ograniczenia kwotowego
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
gapik

Niezarejestrowani

16.7.2015 14:40
Piotr Benet napisał
Czy warto jest Waszym zdaniem zakładac lokatę oprocentowaną na 2,6% w Alior Banku ? Mam do zainwestowania sumę 50 tys. złotych. Niestety jak przeglądam sobie inne lokaty to w większości banków jest pewne ograniczenie. Na przykład można tam ulokować jedynie do 10 albo do 20 tys. a ja nie chciałbym się tak rozdrabniać.
Na pół roku to długo,szkoda na tyle zamrażać forse.
Cytuj
Piotr Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 14:53
Robert Sierant napisał
w Getin Online dostaniesz 3,1% na 6 m-cy, nie ma ograniczenia kwotowego


Aha no to jeszcze lepsza ! Nie zauważyłem wcześniej tej oferty.
Właśnie nie ma dla mnie znaczenia na ile jest lokata. Nie są to pieniądze, które chciałbym wydać tak więc lokata na 6 miesięcy bedzie dla mnie odpowiednia. Mogłaby być nawet na rok ale z tego co widzę to nie ma lepszych .
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 9:46
lepsze propozycje będą na okres powyżej roku, na obligacjach ok. 6% w skali roku
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Piotr Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:13
Jakie oprocentowanie jest proponowane przez banki w lokatach na więcej niż rok ?
Czy obligacje sa bezpieczne?
Zastanawiałem się jeszcze nad funduszami inwestycyjnymi ale już któraś osoba z rzędu powiedziała mi ,ze nie jest to takie bezpieczne rozwiązanie. No chyba,że piszemy tutaj o funduszach rynku pieniężnego. Ale te dają zyski niewiele wyższe niż lokaty.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:22
2,6 proc. to trochę biednie, ale na tle obecnie dostępnych ofert, wcale nie tak źle.
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

20.7.2015 10:52
Radosław napisał
2,6 proc. to trochę biednie, ale na tle obecnie dostępnych ofert, wcale nie tak źle.
2,6 to wręcz bardzo dobrze. Zobacz tutaj http://www.comperia.pl/analytics/lokaty-sr-oprocentowanie
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

23.7.2015 10:00
Piotrek napisał
Radosław napisał
2,6 proc. to trochę biednie, ale na tle obecnie dostępnych ofert, wcale nie tak źle.
2,6 to wręcz bardzo dobrze. Zobacz tutaj http://www.comperia.pl/analytics/lokaty-sr-oprocentowanie
W porónwaniu do tego co obecnie jest na rynku to moze i dobrze, ale tak generalnie to chyba niezbyt. Mnie denerwuje to, że mimo ciągłych rzewidywań nic nie wzrasta i nie można spokojnie ulokowac pieniędzy.
Cytuj
Adaś

Niezarejestrowani

23.7.2015 12:50
Z tymi wysokimi kwotami faktycznie jest problem. Ale moze wez jakaś strukturę, skoro to jest już wyższa kwota. A na pół roku coś znajdziesz...
Cytuj
Odpowiedź