• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mała lokata na 5000 zł.Gdzie założyć

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 10:44
Witam.Czy ktoś mógłby mi tutaj napisać w jakim banku otrzymam najlepsze oprocentowanie dla lokaty wysokiej na 5 tys. złotych? Czy znajdę coś oprocentowanego na więcej niż 4%? Jakiś czas temu pamiętam,że Idea Bank miał ofertę Idea Happy oprocentowaną na 5%. Czy gdzieś obecnie są takie dobre lokaty?
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 11:34
katarzyna napisał
Witam.Czy ktoś mógłby mi tutaj napisać w jakim banku otrzymam najlepsze oprocentowanie dla lokaty wysokiej na 5 tys. złotych? Czy znajdę coś oprocentowanego na więcej niż 4%? Jakiś czas temu pamiętam,że Idea Bank miał ofertę Idea Happy oprocentowaną na 5%. Czy gdzieś obecnie są takie dobre lokaty?


dzisiejsze zestawienie
http://appfunds.blogspot.com/2015/07/najlepsze-lokaty-i-konta-bankowe-lipiec-2015.html
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
wojtekFr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 9:21
Możesz też użyć wyszukiwarki a stronie comperii. Jak wpiszesz kwotę, to ci się pojawi spersonalizowana oferta.
Z tego, co właśnie widzę, to najwyżej masz oprocentowane na 4%.
Aczkolwiek było też coś na 7%, jakiś produkt Expandera, ale to już nieaktualne. Ciekawe swoją drogą po co dają nieaktualne reklamy.
Nie rozumiem, po co pytać o takie rzeczy, jeśli jest ta wyszukiwarka i można sobie sprawdzić łatwo.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:41
no na 7 proc. to juz na pewno nie lokata, prędzej jakas struktura.
Cytuj
katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:12
Dziękuję za informację.Obecnie widzę,że najlepiej oprocentowana lokata jest na 3,5%... Raczej niewiele . Wiem, że Idea Bank ma lepszą ale sama już korzystałam z ich uslug tak więc obecnie raczej się na to juz nie załapię.
A ta oferta Expandera? Czy jest to lokata z funduszem inwestycyjnym? Czy w tej opcji jest jakieś ryzyko?
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:20
katarzyna napisał
Dziękuję za informację.Obecnie widzę,że najlepiej oprocentowana lokata jest na 3,5%... Raczej niewiele . Wiem, że Idea Bank ma lepszą ale sama już korzystałam z ich uslug tak więc obecnie raczej się na to juz nie załapię.
A ta oferta Expandera? Czy jest to lokata z funduszem inwestycyjnym? Czy w tej opcji jest jakieś ryzyko?


Oferty krótkich lokat bankowych, na limitowane kwoty i na stosunkowo wysokim oprocentowaniu, stosowane są po to by przyciągnąć nowych klientów dla firm doradztwa i banków. Można z nich korzystać, w zamian te instytucje będą do Ciebie potem dzwonić i namawiać do spotkania i skorzystania z innych rpoduktów. W końcu na takiej lokacie nie zarobią ;)
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 10:56
Adrian Chrapek TRU Story napisał
katarzyna napisał
Dziękuję za informację.Obecnie widzę,że najlepiej oprocentowana lokata jest na 3,5%... Raczej niewiele . Wiem, że Idea Bank ma lepszą ale sama już korzystałam z ich uslug tak więc obecnie raczej się na to juz nie załapię.
A ta oferta Expandera? Czy jest to lokata z funduszem inwestycyjnym? Czy w tej opcji jest jakieś ryzyko?


Oferty krótkich lokat bankowych, na limitowane kwoty i na stosunkowo wysokim oprocentowaniu, stosowane są po to by przyciągnąć nowych klientów dla firm doradztwa i banków. Można z nich korzystać, w zamian te instytucje będą do Ciebie potem dzwonić i namawiać do spotkania i skorzystania z innych rpoduktów. W końcu na takiej lokacie nie zarobią ;)
Ale tak na to patrząc to z każdego banku dzwonią itd. Gorzej jak warunkiem jest założenie rachunku.
Cytuj
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 13:06
Ale jak na przykład lokata wymaga załóżenia rachunku to nie można aby go zamknąć? W sensie założyc rachunek do lokaty ale na przykład tydzień po tym go zamknąć i nie płacić tym samym za utrzymanie.

A co sądzicie o lokatach kilkudniowych? Czy przy takiej sumie jaką ma autorka warto jest osbie coś takiego co jakiś czas zakładąć? Widziałem,że w ofercie mbanku były takie lokaty.
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 13:38
deb napisał
Ale jak na przykład lokata wymaga załóżenia rachunku to nie można aby go zamknąć? W sensie założyc rachunek do lokaty ale na przykład tydzień po tym go zamknąć i nie płacić tym samym za utrzymanie.

A co sądzicie o lokatach kilkudniowych? Czy przy takiej sumie jaką ma autorka warto jest osbie coś takiego co jakiś czas zakładąć? Widziałem,że w ofercie mbanku były takie lokaty.


lokaty kilku-kilkunastodniowe są praktyczne np. dla firm czy gmin, gdzie potrzebna jest płynność i dostęp do środków, oraz obraca się dużymi kwotami. Osoby fizyczne też mogę z takich krótkich terminów korzystać, ale czy rolowanie (sprawdzanie warunków odnowienia itd) tych lokat nie będzie męczące po pewnym czasie? Szczególnie dla kogoś kto i tak środki trzymałby np 6miesiecy czy dłużej.
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 10:00
Adrian Chrapek TRU Story napisał
deb napisał
Ale jak na przykład lokata wymaga załóżenia rachunku to nie można aby go zamknąć? W sensie założyc rachunek do lokaty ale na przykład tydzień po tym go zamknąć i nie płacić tym samym za utrzymanie.

A co sądzicie o lokatach kilkudniowych? Czy przy takiej sumie jaką ma autorka warto jest osbie coś takiego co jakiś czas zakładąć? Widziałem,że w ofercie mbanku były takie lokaty.


lokaty kilku-kilkunastodniowe są praktyczne np. dla firm czy gmin, gdzie potrzebna jest płynność i dostęp do środków, oraz obraca się dużymi kwotami. Osoby fizyczne też mogę z takich krótkich terminów korzystać, ale czy rolowanie (sprawdzanie warunków odnowienia itd) tych lokat nie będzie męczące po pewnym czasie? Szczególnie dla kogoś kto i tak środki trzymałby np 6miesiecy czy dłużej.
bez sensu jest takie przekładanie, na tym sie niewiele zyskuje, jeszcze epodatek trzeba za kazdym razem placic.
Cytuj
Odpowiedź