• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ekonto bez kosztów + bon sportowy w BOŚ Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 9:49
Ale wydać 1000 złotych to też jest dużo. Te wszystkie oferty są niby fajne, ale czasem maja takie warunki, że nie da się załapać.
Pamiętam jak kiedyś w mbanku była taka akcja, że jak się komuś poleciło bank i z polecenia sobie założył konto, a potem wydał 200 czy 300 złotych w miesiącu, to polecający dostawał 50 złotych. Ja tak raz dostałam, gdy poleciłam koleżance. Dodatkowo ona za otwarcie konta dostała pendriva i wszyscy byli zadowoleni.
Gdzieś jeszcze mają takie fajne bonusy?
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

13.8.2015 11:02
Basia napisał
Ale wydać 1000 złotych to też jest dużo. Te wszystkie oferty są niby fajne, ale czasem maja takie warunki, że nie da się załapać.
Pamiętam jak kiedyś w mbanku była taka akcja, że jak się komuś poleciło bank i z polecenia sobie założył konto, a potem wydał 200 czy 300 złotych w miesiącu, to polecający dostawał 50 złotych. Ja tak raz dostałam, gdy poleciłam koleżance. Dodatkowo ona za otwarcie konta dostała pendriva i wszyscy byli zadowoleni.
Gdzieś jeszcze mają takie fajne bonusy?
Czekaj na COmperia Bonus, tam za polecenia zyskujesz.
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 9:40
Werka napisał
Czekaj na COmperia Bonus, tam za polecenia zyskujesz.


A obecnie jest coś takiego czy dopiero może być?
Bo tez bym się chętnie załapał. I jak tam wygląda sprawa z różnymi produktami, to znaczy czy zwykle chodzi o polecenie jakiegoś jednego konkretnego czy jest wiecej możliwości?
Jestem naprawdę ciekaw jak to wygląda.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2015 7:10
A ta promocja, do której był założony wątek, to jeszcze działa?
Bo jeśli działa o chętnie bym skorzystał. Za rok komunia chrześniaka, więc akurat dobra okazja, żeby wykorzystać bon i kupić mu rower w prezencie.
A konto się przyda, w moim banku niestety nie bardzo są teraz warunki i chętnie bym zmienił na lepsze.
Cytuj
Odpowiedź