• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy warto jest obecnie kupować dolary albo franki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
TTeslar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 8:15
Zastanawiam się czy warto jest kupić trochę dolarów albo franków.Zobaczcie co dzieje się obecnie z Grecją.Banki są zablokowane. Czytałam również artykuł o tym,że złotówka oraz euro może spaść.A może wzrosnąć cena dolara oraz funta. Wiele osób również o tym mówi a mąż namawia mnie właśnie do zainwestowania w te waluty.
Jak jest Waszym zdaniem? Warto?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 9:45
jak miałeś kupić to w zeszłym tygodniu, dzisiaj kursy są dość wysokie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
TTeslar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 10:15
Robert Sierant napisał
jak miałeś kupić to w zeszłym tygodniu, dzisiaj kursy są dość wysokie...

Niby tak ale wchodzę sobie dzisiaj na tvn25 i tam jest arykuł o tym,że jutro konczy się program pomocowy dla Greków. Tak więc czekają nas duże zawirowania.
Zastanawiam się czy nie otworzyć gdzieś konta walutowego i nie wymienić pieniędzy w kantorze internetowym.Na przykład franki szwajcarskie.Jeśli wymieni się kilka tysięcy złotych i cena podskoczy chociażby o 30 gr to mozna sporo zarobić. Czy takie konto długo się zakłada?
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 10:17
TTeslar napisał
Zastanawiam się czy warto jest kupić trochę dolarów albo franków.Zobaczcie co dzieje się obecnie z Grecją.Banki są zablokowane. Czytałam również artykuł o tym,że złotówka oraz euro może spaść.A może wzrosnąć cena dolara oraz funta. Wiele osób również o tym mówi a mąż namawia mnie właśnie do zainwestowania w te waluty.
Jak jest Waszym zdaniem? Warto?


zależy jak rozwinie się sytuacja z Grecją. Sama Grecja nie jest znaczącym graczem, ale jej wyjście/bankructwo mogłoby być początkiem większych problemów. USA i UK mają lepszą demografię niż przeciętny europejski kraj, dlatego z czasem warto jakieś USD w portfelu posiadać. Kupować warto natomiast kiedy jest tanio, a nie w czasie paniki ;)
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
Odpowiedź