• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Myślicie,że Grecja rzeczywiście wyjdzie z UE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 11:45
Zastanawia mnie jaki będzie miało to wpływ na naszą złotówkę. Zastanawia mnie czy złotówka w takiej sytuacji spadnie czy może wzmocni się?
Czytałam ostatnio w gazecie wyborczej,że na pewno może mieć to kiepski wpływ na euro i może ono spaść. A za to mogą się wzmocnić takie waluty jak funt czy frank szwajcarski. Jakie macie zdanie na ten temat?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 14:07
Kazde zawirowanie moze miec wpływ na kursy walut, ale ostatnio sa one dosc stabilne, wiec nie beda to duze ruchy. Nie przejmowałbym sie za bardzo.
Cytuj
marcinaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 11:16
Akurat wczoraj czytałem artykuł na ten temat. Pisało w niem,ze Grecja nie wyjdzie z UE ale wyjdzie ze strefy euro. Niemniej nasza złotówka to dość silna waluta i raczej nie będzie miała praktycznie żadnych zawirować w związku z tym. Druga sprawa to to,że wycieczki do Grecji będą dużo tańsze. Jak powróci Drachma to Grecja będzie o wiele bardziej konkurencyjna .I szacuje się,że w zasadzie to będzie dla nich na dobre.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 12:02
marcinaz napisał
Niemniej nasza złotówka to dość silna waluta i raczej nie będzie miała praktycznie żadnych zawirować w związku z tym.

Silna na tle jeszcze słabszych walut ;)
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 8:11
Czy to oznacza, że przyjęcie euro się państwu raczej nie opłaca?
Ja się zastanawiam co będzie, gdy Polska będzie musiała przyjąć tę walutę, a prędzej czy później to przecież nastąpi.
Czy czeka nas jeszcze większy kryzys?
Bo ceny pewnie pójdą w górę, choć może nie będzie to duży, jednorazowy skok, ale proces i będziemy się mogli przyzwyczaić.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 10:06
Nie bedzie musiala. Przyjmie, gdy bedzie na to gotowa, a to nastapi za kilka, mzoe kilkanaście lat. Wiec spokojnie.
Cytuj
Odpowiedź