• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wspólne konto oszczędnościowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 10:25
Banki obecnie proponują nie tylko wspólne rachunki oszczędnościowo - rozliczeniowe, ale również konta oszczędnościowe. Gdzie warto założyć takie konto i na jakich zasadach? O tym tutaj. A Państwo korzystają z takiej możliwości?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Panuran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 10:40
Ja się ostatnio nad tym zastanawiałem. Chciałbym z dziewczyną założyć wspólne konto i oszczędzać na nim na wesele lub mieszkanie. Mam nadzieję, że można założyć takie konto z kimś innym niż współmałżonek czy wspólnik?
Widzę, że najbardziej atrakcyjna jest oferta Getin Banku. Ale czy są tam jakieś opłaty za utrzymanie konta?
Cytuj
Radomysł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2015 12:10
Ja z żoną mamy takie wspólne konto oszczędnościowe i co miesiąc każde z nas wpłaca tam jakąś kwotę z wypłaty. Rozwiązanie to sprawdza się bardzo dobrze, bo mamy środki na wakacje albo niespodziewane wypadki. Miesięcznie nie czuje się tej różnicy 100-200 złotych, a po jakimś czasie jednak jakaś sumka się zbierze. Konto założyliśmy zanim zostaliśmy małżeństwem i był to dla nas wstęp do wspólnych finansów.
To konto w Getin banku ma obecnie najlepsze oprocentowanie, czy są jakieś z jeszcze wyższym?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 14:11
Radomysł napisał
Ja z żoną mamy takie wspólne konto oszczędnościowe i co miesiąc każde z nas wpłaca tam jakąś kwotę z wypłaty. Rozwiązanie to sprawdza się bardzo dobrze, bo mamy środki na wakacje albo niespodziewane wypadki. Miesięcznie nie czuje się tej różnicy 100-200 złotych, a po jakimś czasie jednak jakaś sumka się zbierze. Konto założyliśmy zanim zostaliśmy małżeństwem i był to dla nas wstęp do wspólnych finansów.
To konto w Getin banku ma obecnie najlepsze oprocentowanie, czy są jakieś z jeszcze wyższym?
W jakim banku macie konto? Jakie jest oprocentowanie?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:21
Panuran napisał
Ja się ostatnio nad tym zastanawiałem. Chciałbym z dziewczyną założyć wspólne konto i oszczędzać na nim na wesele lub mieszkanie. Mam nadzieję, że można założyć takie konto z kimś innym niż współmałżonek czy wspólnik?
Widzę, że najbardziej atrakcyjna jest oferta Getin Banku. Ale czy są tam jakieś opłaty za utrzymanie konta?
W getinie nie masz opłat za prowadzenie
Cytuj
Radomysł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:32
Gość napisał
W jakim banku macie konto? Jakie jest oprocentowanie?


Mamy konto w Banku Pocztowym, ale oprocentowanie jest mizerne, bo do 20 tysięcy wynosi 0,65%, dopiero powyżej 200 tysięcy wzrasta do 1,5%, no ale tylu to my nie mamy jednak.
Dlatego zastanawiam się na jakimś innym, lepiej oprocentowanym, ale zależy nam też, żeby było bez opłat. Czy oprócz getina są jakieś inne dobre?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 10:11
Radomysł napisał
Gość napisał
W jakim banku macie konto? Jakie jest oprocentowanie?


Mamy konto w Banku Pocztowym, ale oprocentowanie jest mizerne, bo do 20 tysięcy wynosi 0,65%, dopiero powyżej 200 tysięcy wzrasta do 1,5%, no ale tylu to my nie mamy jednak.
Dlatego zastanawiam się na jakimś innym, lepiej oprocentowanym, ale zależy nam też, żeby było bez opłat. Czy oprócz getina są jakieś inne dobre?
Konto oprocentowane na 0,65 proc.... to juz lepiejw materacu trzymac pieniadze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2015 11:22
A czego sie spodziewacie po Banku pocztowym, dobrze ze w ogole cos daja ;p
Cytuj
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 13:23
Przeciez wiadomo na jaka oferte się decydujemy. Jesli dana nie odpowiada to jej nie bierzemy i po problemie.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:52
Problem w tym, ze teraz ogolnie depozyty nie sa wysoko oprocentowane.
Cytuj
Odpowiedź