• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsze lokaty na 3 miesiące w lutym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 10:28
Oto zestawienie najlepszych lokat 3-miesięcznych w lutym. A Państwo zdecydowali się mijającym miesiącu na jakiś depozyt? Jakieś propozycje?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 10:29
Na początku tego miesiąca zakładałam lokatę w Getin Banku. Zaproponowali mi tam 3,5% na pół roku. Niby nie jest to dużo ale nie mogłam znaleźć nic lepszego w innym z banków tak więc wzięłam. Muszę pochwalić całą procedurę zakładania lokaty.Była bardzo szybka i bezproblemowa.
Widzę niestety ,że większość dobrych lokat tutaj jest jedynie do kwoty 10 tys. złotych :(
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 12:00
Ja obecnie zastanawiam sie nad lokatą ale na 20 tys. złotych. Widzę,ze większość jest na 10 tys.
Czy da sie obecnie znaleźć lokatę oprocentowaną na 4 albo 4,5% na 3 miesiące ale na 20 tys.?
Czy jednak rozbijać te pieniądze na dwie kupki i zainwestować je po prostu w dwie lokaty? Jak myślicie?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 13:59
Adrianna napisał
Ja obecnie zastanawiam sie nad lokatą ale na 20 tys. złotych. Widzę,ze większość jest na 10 tys.
Czy da sie obecnie znaleźć lokatę oprocentowaną na 4 albo 4,5% na 3 miesiące ale na 20 tys.?
Czy jednak rozbijać te pieniądze na dwie kupki i zainwestować je po prostu w dwie lokaty? Jak myślicie?
Jedną. Mniej zawracania glowy, a przy takim oprocentowaniu to roznica bedzie niewielka.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 17:33
Tez mysle ze jedna, przy takim oprocentowaniu na krotki termin nie oplaca sie zabawa w kilka lokat.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 6:59
Ja również tak uważam . Obecnie przy najlepszych lokatach 4-4,5% na 10 tys. złotych na przykład w Idea Banku zarobisz maksymalnie 100 zł. Poszukaj jakiejś dobrej lokaty oprocentowanej na min 3-3,5 % . Widziałam,ze Getin Bank ma obecnie dobrą ofertę. Ulokuj pieniądze na pół roku. Zarobek wtedy będzie wyższy.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 12:25
BGŻ Optima ma obecnie bardzo dobrą ofertę na lokaty. Daje 4% w skali roku przy lokacie 3 miesięcznej. Może jest to mniej o 0,5% od lokaty Happy Idea Banku ale uwaga:
można ją zerwać bez utraty odsetek tak więc jest to moim zdaniem niezła alternatywa.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 14:01
pracek napisał
BGŻ Optima ma obecnie bardzo dobrą ofertę na lokaty. Daje 4% w skali roku przy lokacie 3 miesięcznej. Może jest to mniej o 0,5% od lokaty Happy Idea Banku ale uwaga:
można ją zerwać bez utraty odsetek tak więc jest to moim zdaniem niezła alternatywa.
Polecam BGZ, maja dobre produkty, dobry serwis. Zero problemów.
Cytuj
Odpowiedź