• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przelew za granicę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 15:50
Chcą Państwo przelać srodki za granicę. podpowiadamy gdzie najlepiej i ile to kosztuje. tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

11.1.2015 21:36
Ja obstwiam wciąz paypal, na prawde dobre jest to rozwiazanie, dla osob, ktore np. czesto robia zakupy online. Koszty nie sa wysokie, procentowo mozna sobie przeliczyc. W bankach nigdy nie wiadomo ile w koncu wyniesie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.1.2015 21:36
Ja obstwiam wciąz paypal, na prawde dobre jest to rozwiazanie, dla osob, ktore np. czesto robia zakupy online. Koszty nie sa wysokie, procentowo mozna sobie przeliczyc. W bankach nigdy nie wiadomo ile w koncu wyniesie.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2015 7:34
Gość napisał
Ja obstwiam wciąz paypal, na prawde dobre jest to rozwiazanie, dla osob, ktore np. czesto robia zakupy online. Koszty nie sa wysokie, procentowo mozna sobie przeliczyc. W bankach nigdy nie wiadomo ile w koncu wyniesie.

Chyba nie korzystałeż z innych możliwości przesyłania pieniędzy...\
pay pal to najdroższe obecnie rozwiązanie. Pobierają prowizję od wysyłanej kwoty tak więc zupełnie nie opłaca się w wyższych transakcjach. Przy zapłacie kartą debetową potrafią Ci zabrać ponad 5%...
Tak więc polecam założyć sobie po prostu konto walutowe. Szczególnie jeśli zakupy robimy często.
Zobacz sobie,że w artykule opisany jest przelew SWIFT gdzie bank pobiera prowizję w wysokości 0,20 % ...
Jest różnica co nie ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.1.2015 8:09
Bialek napisał
Gość napisał
Ja obstwiam wciąz paypal, na prawde dobre jest to rozwiazanie, dla osob, ktore np. czesto robia zakupy online. Koszty nie sa wysokie, procentowo mozna sobie przeliczyc. W bankach nigdy nie wiadomo ile w koncu wyniesie.

Chyba nie korzystałeż z innych możliwości przesyłania pieniędzy...\
pay pal to najdroższe obecnie rozwiązanie. Pobierają prowizję od wysyłanej kwoty tak więc zupełnie nie opłaca się w wyższych transakcjach. Przy zapłacie kartą debetową potrafią Ci zabrać ponad 5%...
Tak więc polecam założyć sobie po prostu konto walutowe. Szczególnie jeśli zakupy robimy często.
Zobacz sobie,że w artykule opisany jest przelew SWIFT gdzie bank pobiera prowizję w wysokości 0,20 % ...
Jest różnica co nie ?
Sam piszesz, ze tu tez pobieraja opłaty. Mi sie pay pal oplacił.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2015 11:10
Ja również nie przelewam przez paypal. Wszędzie są jakieś opłaty. Tyle,że w jednej opcji są mniejsze,w drugiej większe.
Obecnie mam konto walutowe, dla mniej jest to najlepsze rozwiązanie.
Jednak w przypadku jednorazowych przelewów warto jest skorzystać z jednej z firm.
Droższa opcja: Western Union
Tańsza opcja: Easysend.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2015 17:01
Easysend? A tu na czym polega? Zakłada sie jakies konto jak w pay pallu?
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 8:36
Trzeba sie zarejestrowac i faktycznie zakładasz cos jaky konto, podajesz swoje konto bankowe.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.1.2015 14:23
Pay Pallem mozna do prawie wszytskich krajow przesyłać, dlatego to dobra opcja.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 15:56
Piotr napisał
Easysend? A tu na czym polega? Zakłada sie jakies konto jak w pay pallu?

Zakładasz tam konto. Jest strona w sieci tak więc wszystko możesz sobie tam poczytać.
Przynajmniej da się do nich dodzwonić oraz o wszystko się dopytać. W przeciwieństwie do pay pal gdzie człowiek dzwoni, dzwoni i nie może się z nikim skontaktować.
Jakby była jakaś problemowa sytuacja to nie wiem jak sobie można tam poradzić.
Cytuj
Odpowiedź