• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestowanie przez pożyczanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

23.11.2014 21:21
Radek napisał
Mimo tego co tu piszecie wole deponować w "bezpiecznych miejscach" czyli bankach. Tutaj jednak pożyczamy obcym osobom, co samo w sobie stanowi zagorzenie. Pamiętajmy, ze sa to osoby w trudnej sytuacji, bo przeciecz inaczej pożyczyłyby w banku. Chociaż skoro tyle tu pochlebnych opinii to postaram się temu tematowi przyjrzeć.

I tutaj się zdziwisz, mam ponad 550 punktów w skali BIK, a i tak dwa banki odmówiły mi głupiego kredytu na 3000zł
A i jeszcze jedno, nie nazywaj lokaty w banku inwestowaniem.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 14:17
Gość napisał
Radek napisał
Mimo tego co tu piszecie wole deponować w "bezpiecznych miejscach" czyli bankach. Tutaj jednak pożyczamy obcym osobom, co samo w sobie stanowi zagorzenie. Pamiętajmy, ze sa to osoby w trudnej sytuacji, bo przeciecz inaczej pożyczyłyby w banku. Chociaż skoro tyle tu pochlebnych opinii to postaram się temu tematowi przyjrzeć.

I tutaj się zdziwisz, mam ponad 550 punktów w skali BIK, a i tak dwa banki odmówiły mi głupiego kredytu na 3000zł
A i jeszcze jedno, nie nazywaj lokaty w banku inwestowaniem.
Widocznie cos tam innego kuleje, slabe dochody, za duzo zobowiązań?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 15:18
na pożyczkolandia także mozna inwestować z gwarancją ochrony kapitału.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 9:04
Gość napisał
na pożyczkolandia także mozna inwestować z gwarancją ochrony kapitału.
Tzn. niby jak wygląda ta gwarancja? Na czym polega?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 16:51
Piotr napisał
Gość napisał
na pożyczkolandia także mozna inwestować z gwarancją ochrony kapitału.
Tzn. niby jak wygląda ta gwarancja? Na czym polega?

Piotr jeśli chodzi o gwarancję to przypisana jest do niektórych wniosków, wniosek opatrzony tą klauzura jest objęty tą gwarancją, gdyby ktoś się ociągał ze spłatą to portal gwarantuje zwrot środków zainwestowanych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.11.2014 8:36
Gość napisał
Piotr napisał
Gość napisał
na pożyczkolandia także mozna inwestować z gwarancją ochrony kapitału.
Tzn. niby jak wygląda ta gwarancja? Na czym polega?

Piotr jeśli chodzi o gwarancję to przypisana jest do niektórych wniosków, wniosek opatrzony tą klauzura jest objęty tą gwarancją, gdyby ktoś się ociągał ze spłatą to portal gwarantuje zwrot środków zainwestowanych.
Niektórych znaczy na wyższą kwotę?
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 21:42
przez chwilę o tym myslalem ale kurcze nie przekonuje mnie to do konca. gwiazdki czy inne opinie to nie jest żadne zabezpieczenie, po prostu mozna to sfabrykować. a co jak ktoś mi nie spłaci pożyczki kto mi odda kase?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.11.2014 15:35
hubcio napisał
przez chwilę o tym myslalem ale kurcze nie przekonuje mnie to do konca. gwiazdki czy inne opinie to nie jest żadne zabezpieczenie, po prostu mozna to sfabrykować. a co jak ktoś mi nie spłaci pożyczki kto mi odda kase?
Tez zbytnio kojarzy mi sie to z tymi wszystkimi parabankami, zeby tak ryzykować.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:31
Gość napisał
Pewnie chodzi o pożyczki społecznościowe, kredito24, kokos, lendico.


O nie wiedziałam o tym, znaczy się coś tam słyszałam, ale nie znałam konkretnych stron żadnych, wiem że na forum już był kiedyś podobny wątek ale wtedy nikt nie wypisywał stron, dzięki, obejrzę z ciekawości.
Cytuj
Odpowiedź