• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto dla zamożniejszych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 10:59
Nasi eksperci przeanalizowali tym razem oferty kont osobistych dla klientów zamożniejszych. Są Państwo ciekawi, który bank ma obecnie najtańsze konto? Jak Państwo sądzą?
Zapraszam do artykułu
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 11:52
zestawienie bardzo fajne, ale myślę że osoby bardziej zamożne zupełnie nie są zainteresowane takimi szczegółami jak moneyback czy zniżki - takimi promocyjkami można przyciągnąć, ale właśnie tych mniej zamożnych klientów.
Cytuj
Sonja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 0:46
Niekoniecznie, często ci zamożniejsi właśnie z większą uwagą dbają o każdy grosz, to ma swoje plusy i minusy, ale to nie temat na takie wywody. Tabela mnie nie zaskoczyła, może jedynie to, że Millenium nie jest w pierwszej trójce, wydawalo mi sie że to wlasnie taki bank przyciągający zamożniejszych klientów.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:32
Gigant napisał
zestawienie bardzo fajne, ale myślę że osoby bardziej zamożne zupełnie nie są zainteresowane takimi szczegółami jak moneyback czy zniżki - takimi promocyjkami można przyciągnąć, ale właśnie tych mniej zamożnych klientów.
A dlaczego nie? Dostana zwrot części środków, na takie bonusy chyba każdy przystanie.
Cytuj
Odpowiedź