• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto T-mobile

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 15:14
O to bedzie ciekawe :) Uważam, że jeśli proponują faktycznie lepsze produkty to można sie decydować, ale na pewno nie brać w pakiecie na slepo usług.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:07
Zawisza napisał
Dość ciekawa oferta T-mobila, po połaczeniu z Alior Sync widać że się starają. To co znalazłem na ich stronie:
"T-Mobile konto to oczywisty wybór, jeśli poszukujesz najlepszego konta

Oprocentowanie 3%1
0 zł za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
0 zł za krajowe przelewy internetowe
0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet

Przede wszystkim
- mywallet punkt zdecydowany najmocniejszy ! Nie sam zwrot bo nie powala ale aplikacja
- darmowe konto, niby niektórzy też to mają ale dla mnie nadal mocny plus
- no i najlepsze na koniec a mianowicie: bezpłatne bankomaty na świecie i w Polsce ! Na to czekałem długo Pekao ani mbank jeszcze do tego nie dorośli ! a szkoda..


O fakt że darmowe bankomaty za granicą to na pewno super plus!
Jak tak czytam to co napisałeś to naprawdę wygląda to dobrze. Jestem ciekawa jak się przyjmie to konto no i czy za chwilę nie znikną.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:09
morela napisał
Zawisza napisał
Dość ciekawa oferta T-mobila, po połaczeniu z Alior Sync widać że się starają. To co znalazłem na ich stronie:
"T-Mobile konto to oczywisty wybór, jeśli poszukujesz najlepszego konta

Oprocentowanie 3%1
0 zł za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
0 zł za krajowe przelewy internetowe
0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet

Przede wszystkim
- mywallet punkt zdecydowany najmocniejszy ! Nie sam zwrot bo nie powala ale aplikacja
- darmowe konto, niby niektórzy też to mają ale dla mnie nadal mocny plus
- no i najlepsze na koniec a mianowicie: bezpłatne bankomaty na świecie i w Polsce ! Na to czekałem długo Pekao ani mbank jeszcze do tego nie dorośli ! a szkoda..


O fakt że darmowe bankomaty za granicą to na pewno super plus!
Jak tak czytam to co napisałeś to naprawdę wygląda to dobrze. Jestem ciekawa jak się przyjmie to konto no i czy za chwilę nie znikną.
No fakt, niestety mimo takiej niby powszechnosci to w wielu bankach nadal placi sie np. 5 zł czy 3 proc. od transakcji za obce bankomaty tzn. wyplaty z nich, a tutaj nawet za granica mozna. To duza zaleta.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:13
Gość napisał
morela napisał
Zawisza napisał
Dość ciekawa oferta T-mobila, po połaczeniu z Alior Sync widać że się starają. To co znalazłem na ich stronie:
"T-Mobile konto to oczywisty wybór, jeśli poszukujesz najlepszego konta

Oprocentowanie 3%1
0 zł za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
0 zł za krajowe przelewy internetowe
0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet

Przede wszystkim
- mywallet punkt zdecydowany najmocniejszy ! Nie sam zwrot bo nie powala ale aplikacja
- darmowe konto, niby niektórzy też to mają ale dla mnie nadal mocny plus
- no i najlepsze na koniec a mianowicie: bezpłatne bankomaty na świecie i w Polsce ! Na to czekałem długo Pekao ani mbank jeszcze do tego nie dorośli ! a szkoda..


O fakt że darmowe bankomaty za granicą to na pewno super plus!
Jak tak czytam to co napisałeś to naprawdę wygląda to dobrze. Jestem ciekawa jak się przyjmie to konto no i czy za chwilę nie znikną.
No fakt, niestety mimo takiej niby powszechnosci to w wielu bankach nadal placi sie np. 5 zł czy 3 proc. od transakcji za obce bankomaty tzn. wyplaty z nich, a tutaj nawet za granica mozna. To duza zaleta.


Wiem coś o tym. Moja znajoma zapłaciła ostatnio olbrzymią prowizję za wypłatę w euronet ponieważ ma właśnie konto, w którym może wyciągać tylko z bankomatów bodajże trzech. Też mówiłam jej o t-mobile, że w tym koncie ma darmowe wszystkie i te za granicą też. Jestem ciekawa które banki pójdą po rozum do głowy i też rozszerzą o tę usługę zagranicznych bankomatów
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:06
morela napisał
Gość napisał
morela napisał


O fakt że darmowe bankomaty za granicą to na pewno super plus!
Jak tak czytam to co napisałeś to naprawdę wygląda to dobrze. Jestem ciekawa jak się przyjmie to konto no i czy za chwilę nie znikną.
No fakt, niestety mimo takiej niby powszechnosci to w wielu bankach nadal placi sie np. 5 zł czy 3 proc. od transakcji za obce bankomaty tzn. wyplaty z nich, a tutaj nawet za granica mozna. To duza zaleta.


Wiem coś o tym. Moja znajoma zapłaciła ostatnio olbrzymią prowizję za wypłatę w euronet ponieważ ma właśnie konto, w którym może wyciągać tylko z bankomatów bodajże trzech. Też mówiłam jej o t-mobile, że w tym koncie ma darmowe wszystkie i te za granicą też. Jestem ciekawa które banki pójdą po rozum do głowy i też rozszerzą o tę usługę zagranicznych bankomatów
Mając konto w pko bp płacisz za wyplaty praktycznie wszedzie, i to 3 proc.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:36
robert napisał
morela napisał
Gość napisał
No fakt, niestety mimo takiej niby powszechnosci to w wielu bankach nadal placi sie np. 5 zł czy 3 proc. od transakcji za obce bankomaty tzn. wyplaty z nich, a tutaj nawet za granica mozna. To duza zaleta.


Wiem coś o tym. Moja znajoma zapłaciła ostatnio olbrzymią prowizję za wypłatę w euronet ponieważ ma właśnie konto, w którym może wyciągać tylko z bankomatów bodajże trzech. Też mówiłam jej o t-mobile, że w tym koncie ma darmowe wszystkie i te za granicą też. Jestem ciekawa które banki pójdą po rozum do głowy i też rozszerzą o tę usługę zagranicznych bankomatów
Mając konto w pko bp płacisz za wyplaty praktycznie wszedzie, i to 3 proc.


No PKO jest tragiczny. Moi rodzice mają tam konto i teściowa i za nic w świecie nie da się ich przekonać żeby się przenieśli. Nie wiem czy się boją czy po prostu nie chcą ale jak gdzieś wyjeżdżają to zawsze jest problem z bankomatem, bo gdzie będzie bankomat z PKO.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:54
Sprawa wygląda tak, ze teraz większość kont osobistych jest z założenia darmowa, ale jak już chcesz żeby było funkcjonalne to trzeba płacić.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:56
Gość napisał
Sprawa wygląda tak, ze teraz większość kont osobistych jest z założenia darmowa, ale jak już chcesz żeby było funkcjonalne to trzeba płacić.


Z tym też się zgodzę. Po prostu za udogodnienia trzeba płacić. Jakieś wiadomości sms, szybsze przelewy, przelewy stałe, to wszystko co fajne z reguły jest właśnie płatne. Jedynie obsługa konta jest darmowa
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:56
morela napisał
Gość napisał
Sprawa wygląda tak, ze teraz większość kont osobistych jest z założenia darmowa, ale jak już chcesz żeby było funkcjonalne to trzeba płacić.


Z tym też się zgodzę. Po prostu za udogodnienia trzeba płacić. Jakieś wiadomości sms, szybsze przelewy, przelewy stałe, to wszystko co fajne z reguły jest właśnie płatne. Jedynie obsługa konta jest darmowa
Dlatego przy wyborze konta warto się zastanowić na czym zależy nam najbardziej. Czy istotne sa dla nas darmowe wypłaty z bankomatów, jak często robimy przelewy czy zechcemy skorzystać z linii kredytowej. Taka wiedza ułatwi nam dokonanie słusznego wyboru.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:19
ja niestety mam konto platne i nie mam darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów, poki co nie mam czasu zajac sie zmiana konta ale na pewno rozwaze tmobila bo to tak naprawde alior ;)
Cytuj
Odpowiedź