• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program Rodzina i Przyjaciele

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:19
Na czym dokładnie polega program Eurobanku "rodzina i przyjaciele"?
Wiem, że można tam dostawać jakieś zwroty za wspólną rozrywkę czy coś takiego?
Kto coś więcej napisze?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 19:58
Pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tytułu postu było: aha, pewnie jakiś nowy program rządowy :)

Tutaj pisał o tym Samcik: http://samcik.blox.pl/2014/09/Idealny-bank-dla-hedonisty-Dostaniesz-60-zl.html
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 10:21
Program "Rodzina i przyjaciele" polega na szeregu udogodnień dla klientów którzy polecają konto online lub prestige, albo którzy z polecenia takie konto założyli. To m.in. brak opłaty za prowadzenie konta, możliwość bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów, czy 5% zwrotu za wydatki kartą na sport, rekreację i rozrywkę.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:11
Marzena Kazbieruk napisał
Program "Rodzina i przyjaciele" polega na szeregu udogodnień dla klientów którzy polecają konto online lub prestige, albo którzy z polecenia takie konto założyli. To m.in. brak opłaty za prowadzenie konta, możliwość bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów, czy 5% zwrotu za wydatki kartą na sport, rekreację i rozrywkę.


Ale jest to stały jakiś rabat czy tylko czasowy na przykład przez miesiąc czy rok?
Tomasz Paryz napisał
Pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tytułu postu było: aha, pewnie jakiś nowy program rządowy :)

Tutaj pisał o tym Samcik: http://samcik.blox.pl/2014/09/Idealny-bank-dla-hedonisty-Dostaniesz-60-zl.html


Dzięki za link zaraz sobie o tym poczytam;)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 9:16
Na razie nie ma określonego końca promocji. Ale pewnie kiedyś eurobank z tego zrezygnuje, tak jak banki rezygnują po kilku miesiącach czy latach z tego, co ma kusić klientów. Jedyne ograniczenie to to, że można zdobyć do maks. 60 zł miesięcznie ze zwrotów.
Wypowiedź została zmieniona przez: Emilia Kasińska 18.9.2014 9:16
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 9:18
A o tym, że nic co dobre nie trwa w bankach wiecznie, pisaliśmy tutaj.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:28
Emilia Kasińska napisał
Na razie nie ma określonego końca promocji. Ale pewnie kiedyś eurobank z tego zrezygnuje, tak jak banki rezygnują po kilku miesiącach czy latach z tego, co ma kusić klientów. Jedyne ograniczenie to to, że można zdobyć do maks. 60 zł miesięcznie ze zwrotów.


No i i tak jest to fajna kwota, ale ja specjalnie dla tego programu raczej konta zakładać nie będę. Gdybym je tam miała na pewno warto byłoby z tego skorzystać. Ma ktoś z Was tam konto? Zamierzacie korzystać?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 0:12
Ja miałem przez pewien czas. Byłem zadowolony, ale po pewnym czasie gdy oprocentowanie kont oszczędnościowych spadło zrezygnowałem z ich usług. BNP Paribas oferuje 3% money back z płatności PayU. Osobiście wolę to rozwiązanie, bo mało się rozrywkuję.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 12:26
Tomasz Paryz napisał
Ja miałem przez pewien czas. Byłem zadowolony, ale po pewnym czasie gdy oprocentowanie kont oszczędnościowych spadło zrezygnowałem z ich usług. BNP Paribas oferuje 3% money back z płatności PayU. Osobiście wolę to rozwiązanie, bo mało się rozrywkuję.


Może to dobre rozwiązanie dla młodych jeżeli często właśnie korzystają z jakiś form rozrywki. Ja z mężem też mało kiedy korzystamy za to nasze siostry już częściej gdzieś wychodzą. Więc to wszystko zależy od osobowości i czy to jest opłacalne. Ja też wolałabym lepsze konto oszczędnościowe niż to. Tak sobie teraz myślę.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:41
Oczywiście, wybór konta oraz innych produktów zależy od osoby. Z dużą dozą pewnością mogę jednak powiedzieć, że nie ma banku czy kasy, które spełni wszystkie życzenia... stąd czasem warto posiadać usługi w kilku bankach czy SKOKach.
Cytuj
Odpowiedź