• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zmieniają się warunku prowadzenia rachunków

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 14:40
Zapraszam do zapoznania się z raportem odnośnie zmian warunków prowadzenia rachunków. A Państwa bank zmieniał warunki na gorsze? A może jednak na lepsze? Co Państwo sadzą o takich praktykach?
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 20:04
Mój były już bank (mBank) zawsze zmieniał warunki na lepsze. Oczywiście, według banku. Najpierw konsekwentnie obniżał oprocentowanie konta do 0%, potem wprowadził opłatę za hasła jednorazowe czy kartę. I na koniec stworzył rewelacyjny, zdobywający nagrody system transakcyjny. To i kilka innych detali sprawiło, że zerwałem z nim współpracę.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 10:41
Nie chcę oczywiście być "adwokatem diabła" i tłumaczyć banków, ale nastał obecnie dla nich niezbyt dobry czas. Po pierwsze, spadające stopy procentowe zmniejszają ich przychody odsetkowe (niższe raty kredytów, niższe odsetki z kart kredytowych itp.). Po drugie, obniżono stawkę interchange, na której także wcześniej dużo lepiej zarabiały banki. To dlatego pogarszają warunki rachunków bankowych, nie wynika to tylko z ich "widzimisię".
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:36
Ależ ja im nie bronię. Mogą co roku wykazywać wielomiliardowe zyski i chcieć mieć wyniki coraz lepsze (a tak jest). Ale potencjał zmian na gorsze jest już dość ograniczony.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:31
Z jednej strony fakt, warunki na rynku sie zmieniaja, ale z drugiej... czowiek ma produkt, wie jakie beda oplaty a tu zmiany bez jego wiedzy. To troche nie jest fair. Dorze, ze zawsze mozna po prostu zmienic produkt i bank.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:08
Właśnie o to chodzi, ze jak zmieniają to niech zmieniają na lepsze i informują odpowiednio wcześniej klientów, a nie wszystko po fakcie,i jeszcze problemy z zamknięciem konta.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 15:20
To trochę słabe jak wprowadzane sa te zmiany, człowiek nie ma prawa wyboru, prześlą informacje i to jeszcze tak skonstruowana, ze nie wiadomo o co chodzi.
Cytuj
Odpowiedź