• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata krókoterminowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:55
Podobnież jakiś bank oferuje lokatę na 30 dni na 5% oprocentowanie , gdzieś widziałam reklamę ale nie mogę teraz skojarzyć .Popytaj tym bardziej jak Ci zależy na krótkoterminowej lokacie .A może ktoś z Was orjetuje się który bank oferuje krótkoterminowe lokaty i na ile procent ?
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:26
6% oferował chyba Getin Bank ale nie jestem pewna i nie mam pojęcia dlaczego wycofali tą ofertę. Gdyby mi w trakcie trwania umowy bank zmniejszył oprocentowanie to chyba bym szały dostała. Można w takiej sytuacji zerwać umowę bez żadnych konsekwencji? Martsia 5% w 30 dni? Jaki bank ma taką ofertę?
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:28
Co wy opowiadacie? Gdzie sa takie oprocentowania lokat? Według mnie to dawno takie cyfry nie pojawiały sie przy słowie lokata. Teraz chyba najwięcej ile można dostać to jest 4 procent ale nie pamiętam w jakim to było banku a 5% albo 6 to jak dla mnie daleka przyszłość.
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:36
Ja tez widziałam w jakimś banku taką lokatę na 5 % ale myślę że to było chwilowo na złapanie że tak powiem klienta .Teraz większość banków oferuje 4% i nie znajdziemy lepszej oferty .A nie mamy co liczyć że później będą lepsze oprocentowania .
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 17:53
Są lokaty zarówno krótkoterminowe jak i długoterminowe. Z tym, że te na krótki okres czasu są mało atrakcyjne. Wiadomo, bardziej opłaca się włożyć pieniążki na dłuższy okres czasu. Ale to już jak kto woli.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:22
Rzeczywiście Gettin kiedyś oferował lokatę na 6% ale nie pamiętam czy była to lokata krótkoterminowa czy długoterminowa, gdzie tylko przez 3 miesiące było to 6%. Ogólnie możesz włożyć pieniądze na taką lokatę krótkoterminową tylko musisz wyliczyć czy Ci się to w ogóle opłaca.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 8:55
Zwykle o oszczędzaniu krótkoterminowym mówi się, gdy trwa przez okres do 1 roku. Aczkolwiek oczywiście zgadzam się, że lokata na 1 czy 3 miesiące jest "bardziej krótkoterminowa" niż lokata na rok :)

Obecnie na lokatach na okres do 1 roku można zarabiać do ok. 3,70 proc., nieco więcej tylko w ramach ofert specjalnych np. dla użytkowników mobilnych albo nowych klientów.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:34
Tomasz Słupczynski napisał
Zwykle o oszczędzaniu krótkoterminowym mówi się, gdy trwa przez okres do 1 roku. Aczkolwiek oczywiście zgadzam się, że lokata na 1 czy 3 miesiące jest "bardziej krótkoterminowa" niż lokata na rok :)

Obecnie na lokatach na okres do 1 roku można zarabiać do ok. 3,70 proc., nieco więcej tylko w ramach ofert specjalnych np. dla użytkowników mobilnych albo nowych klientów.


Na rok to już długa lokata:) Mi się krótkoterminowa kojarzy z terminem max 3 miesiące, ale nie spotkałam się jeszcze z taką co miałaby 5% na przykład przez 3 miesiące. Raczej są to 3 albo 4% nie więcej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 14:43
Krótkoterminowe są ze wzgled na wahania na rynku dobre, ale trzeba ich pilnować, i jeszcze to ze są automatycznie przedłużane jest denerwujące. Trzeba miec sie na bacznosci.
Cytuj
Odpowiedź