• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto w starym czy nowym banku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:21
Witam,
Gdzie opłaca sie bardziej zalożyć konto bankowe? W ledwo otwartym banku czy w takim , który jest już na rynku od ładnych paru lat czy się sugerować? Bo chciałabym otworzyc nowe konto osobiste ale nie wiem komu ufac
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:50
Powiem Ci że troche mnie zaskoczyłaś, bo nie myślałam nigdy o banku pod katem tego czy jest stary czy nowy. Wiadom o ze większe zaufanie jest do banków które są juz dłuzej an naszym rynku. Przynajmniej ja tak uważam.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:04
To zależy jakie kto ma podejście i czy jest pozytywnie nastawiony na nowości. Według mnie warto czasem zdecydować sie na te nowe firmy, które pojawiają sie na rynku bo mogą miec dużo lepsza ofertę od banków obecnych na rynku. Warto zaryzykować.
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:36
Dla mnie to bez większej różycy. Nie patrze an to czy bank jest , stary czy nowy tylko na to jak korzystna oferte ma dla mnie. Bo co to za różnica czy on jest rok czy 5 na rynku. Ważne zeby był korzystny dla mnie.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:25
A ja mysle, ze lepsze stare sprawdzone instytucje, te nowe a to sie pojawiaja a to znikaja, a to sie przeobrażają, a takie PKo jest i jest i nie zniknie.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:10
To jest dobre pytanie. Te stare banki nie maja zbyt dobrych ofert, bo maja stałych klientów, ale z drugiej strony to są stabilne instytucje.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 12:55
Nie wiem czy warto się sugerować tym ile bank jest już na rynku, lepiej włożyć pieniądze na konto za które nie będziesz płacił, albo będziesz mieć dogodną linię kredytową. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 14:47
Otwórz konto tam gdzie mają najlepszą ofertę. Nie ma sensu patrzeć na to czy bank jest nowy czy stary ma być jak najkorzystniej dla ciebie. Ja z reguły wybieram stare banki, od lat mam konto w WBK-u i nie narzekam. Te nowe banki zadziwiająco szybko znikają z rynku.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:43
ja rowniez popieram jozka -dla swietego spokoju załozyłabym znowu pewnie w pekao sa obsługa jest ok - nie jest to jakiś genialny bank ale zdecydowanie lepszy niż pekao bp i mbank w ktorym tez juz mialam konta :)
Cytuj
be free like a child
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 16:05
Jeśli chodzi o banki to jest jak wiadomo różnie. Moim zdanie mały bank który wszedł na rynek będzie tańszy. Osobiście czesto korzystam z usług banków spółdzielczych, które nie reklaują siew telewizji ale usługi mają tańsze niż uznane banki.
Cytuj
Odpowiedź