• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

1000 zł gdzie zainwestować?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:09
Jeżeli nie masz pomysłu to nie ma sensu kombinować. Daj na konto oszczędnościowe niech leżą do momentu aż zaoszczędzisz więcej albo wpadniesz na jakiś warty zachodu sposób:)
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 21:16
ORCHIDEA napisał
ja bym np. poszła do jakiegoś second handu, powybierała ładne rzeczy najlepiej o jednej tematyce, przykładowo dziecięce lub torebki, troszkę je przerobiła, lub też nawet nie jeżeli są w dobrym stanie a bywa że ładne rzeczy się znadują, i sprzedała w internecie drożej.


Świetny pomysł! Ale żeby coś takiego zrobić trzeba mieć jako takie pojęcie o modzie. Ludzie teraz są bardzo wybredni jeśli chodzi o ubrania i nie kupią byle czego zwłaszcza jeśli jest używane. Ja na miejscu autora wątku odłożyłabym jeszcze kilka tysięcy i zainwestowała w złoto.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 12:57
jolawiola napisał
ORCHIDEA napisał
ja bym np. poszła do jakiegoś second handu, powybierała ładne rzeczy najlepiej o jednej tematyce, przykładowo dziecięce lub torebki, troszkę je przerobiła, lub też nawet nie jeżeli są w dobrym stanie a bywa że ładne rzeczy się znadują, i sprzedała w internecie drożej.


Świetny pomysł! Ale żeby coś takiego zrobić trzeba mieć jako takie pojęcie o modzie. Ludzie teraz są bardzo wybredni jeśli chodzi o ubrania i nie kupią byle czego zwłaszcza jeśli jest używane. Ja na miejscu autora wątku odłożyłabym jeszcze kilka tysięcy i zainwestowała w złoto.
Cieszy nas to bardzo, ze pojawiają sie tutaj tak niestandardowe pomysły. Nasi forumowicze potrafią zaskoczyć:D.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:43
Ja bym odkładała dalej pieniądze ale jeśli nie chcesz to może załóż lokatę albo konto oszczędnościowe? Dużo na tym nie zarobisz ale zawsze coś. Ja też odkładam pieniądze i myślę o inwestycji na giełdzie ale zanim to zrobię chcę odłożyć minimum 10 tysięcy.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:43
Renata Grochowska napisał
jolawiola napisał
ORCHIDEA napisał
ja bym np. poszła do jakiegoś second handu, powybierała ładne rzeczy najlepiej o jednej tematyce, przykładowo dziecięce lub torebki, troszkę je przerobiła, lub też nawet nie jeżeli są w dobrym stanie a bywa że ładne rzeczy się znadują, i sprzedała w internecie drożej.


Świetny pomysł! Ale żeby coś takiego zrobić trzeba mieć jako takie pojęcie o modzie. Ludzie teraz są bardzo wybredni jeśli chodzi o ubrania i nie kupią byle czego zwłaszcza jeśli jest używane. Ja na miejscu autora wątku odłożyłabym jeszcze kilka tysięcy i zainwestowała w złoto.
Cieszy nas to bardzo, ze pojawiają sie tutaj tak niestandardowe pomysły. Nasi forumowicze potrafią zaskoczyć:D.

Ha ha :D Ludzie rzeczywiście mają pomysły:) Ale wydaje mi się, że ten wcale nie jest taki zły. Mógłby przynieść zyski gdyby się o to postarać. Mi jednak wydaje się, że autor wątku chce zainwestować pieniądze tak by same na siebie zarabiały prawda? Ja postawiłabym na lokatę krótkoterminową.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:43
Tak jak radzą inni włóż po prostu na konto oszczędnościowe i oszczędzaj dalej. No niestety to z jednej strony duża kwota bo sporo wysiłku zostało włożone aby ją odłożyć ale ze strony inwestycji to nic więc po prostu odkładaj dalej a to niech powoli pracuje na siebie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.9.2014 12:51
nawet przy 1.000zł polecam portal pozyczkolandia, tam śmiało możesz zainwestować i pomnożyć sobie szybko taką kwotę, przede wszystkim portal ma gwarancję ochrony kapitału więc jest stabilny i dobrze prosperuje.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:02
Gość napisał
nawet przy 1.000zł polecam portal pozyczkolandia, tam śmiało możesz zainwestować i pomnożyć sobie szybko taką kwotę, przede wszystkim portal ma gwarancję ochrony kapitału więc jest stabilny i dobrze prosperuje.


Nie mogę odnaleźć żadnych danych teleadresowych tej firmy. Więc póki co, to firma krzak. Sam pomysł "gwarancji ochrony kapitału" jest doskonały, choć sporo jest ograniczeń.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:36
z second handem fajny pomysl nawet nie musisz przerabiac jak trafisz na dobre ciuchy to zrob sety i sprzedaj paczke np 30 ciuchow za 300 zł :)
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 23:52
Nie wiem, gdzie Wy żyjecie, ale odsprzedaż i to w dużej ilości może spowodować problemy z ZUSem. W naszym kraju musisz założyć firmę i co miesiąc za nic odprowadzać składki w wysokości ponad 1000 zł... tak więc z tysiącem nie podskoczycie.
Cytuj
Odpowiedź