• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty firmowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:29
Ostatnio gdzies widzialem taka nazwe, jak to mozliwe, jak firmy mogą miec lokaty? Na jakich zasadach niby mialoby to dzialac?
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:06
O kurcze, to ja jeszcze nie słyszałem o czymś takim jak lokata firmowa. Może nie zakładasz ja na swoje imie i nazwisko a na nazwę firmy i każdy z właścicieli ma do niej dostęp.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 9:30
Od pewnego czasu na rynku istnieją takie produkty. Z lokat mogą już korzystać zarówno małe firmy, jak i większe spółki. Dzięki temu mogą oni firmowe oszczędności pomnażać,. Zwykle te lokaty połączone są z rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Ofert tych jest coraz więcej, a oferty proponowane są na preferencyjnych warunkach. Warto dodać, że zwykle są to produkty zakładane na krótsze okresy. Wynika to z prostego faktu, że przedsiębiorcy preferują szerszy dostęp do środków. Wpływa to oczywiście na chęć utrzymywania stałej płynności finansowej.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 13:05
O, pierwsze słyszę, że jest coś takiego jak lokata firmowa. Podejrzewam, że może można zainwestować pieniądze firmowe albo jakoś tak? W sumie sama nie wiem, chętnie o tym poczytam.
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:28
Według mine to bardzo fajne rozwiazanie, trzeba tylko jeszcze poinfomowac o tym przedsiębiorców,bo niestety ale w dzisiejszych czasach takie instytucje jak banki mało informują o takich rozwiązaniach,
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 13:13
RockLady napisał
Według mine to bardzo fajne rozwiazanie, trzeba tylko jeszcze poinfomowac o tym przedsiębiorców,bo niestety ale w dzisiejszych czasach takie instytucje jak banki mało informują o takich rozwiązaniach,
a mi się wydaje że przedsiębiorcy są akurat dobrze o takich rozwiązaniach informowani, szczególnie jeśli mają w banku z taką ofertą firmowe konto. pewnie na takie lokaty moga pozwolić sobie większe firmy, które osiągają spore zyski. utrzymanie firmy też jest kosztowne, więc lokowanie wszystkich oszczędności raczej nie wchodzi w grę.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:12
Dobry pomysł, ja mając własna działalność chciałabym w taki sposób pomnażać swoje oszczędności. Zawsze to jakiś dodatkowy grosz.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:38
Sądze że coraz wiecej firm korzysta z takich ofert i fajnie bo ludzie wykorzystują wszystkie możliwości by troche sobie dorobić.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:46
Nie miałam pojęcia, że firmy mogą mieć lokaty. Zapewne działają one podobnie do tych zwykłych tylko na takiej lokacie leżą pieniądze firmowe a nie osobiste. Ciekawe jak są oprocentowane takie lokaty.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 13:59
pokrzywkaaa napisał
Nie miałam pojęcia, że firmy mogą mieć lokaty. Zapewne działają one podobnie do tych zwykłych tylko na takiej lokacie leżą pieniądze firmowe a nie osobiste. Ciekawe jak są oprocentowane takie lokaty.

W zależności od produktu zarobić można podobnie jak na lokatach dla klientów indywidualnych. Np. Lokata Biznes Dynamicznie Zarabiająca pozwoli zarobić do 3,25 %, w tym samym banku Lokata Biznes Impet, przy wpływie owych środków w kwocie od 25 000 zł oprocentowana jest na poziomie 1,75 %. Wiele banków proponuje również produkty negocjowalne dla firm.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź