• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto hybrydowe co to ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hamond

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:04
Witam,
jako poszukiwacz nowego banku na konto, trochę poszperałem w internecie i ostatnio trafiłem na coś takiego jak konto hybrydowe. W sumie bardzo zainteresowała mnie ta nazwa, niestety opis konta był już troche bardziej skomplikowany i nie zrozumiałem wszystkiego, ktos mógłby mi objaśnić na jakiej zasadzę działa to konto?
Cytuj
Angel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:06
Pierwszy raz spotykam sie z takim kontem. To chyba kojarzy mi sie z jakimś filmem albo samochodem. Ciekawe na jakiej zasadzie jest to przy koncie w banku i czym się rózni od normalnego osobistego.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:06
Z tego co wskazuje nazwa to połączenie. Poszukałam o tym troche i widzę że Toyota Bank oferuje takie połączenie konta oszczędnościowego z kontem osobistym. Przy niskich opłatach jednocześnie dużo oszczędzając. Jest to ciekawe połączenie ale czy na pewno to dobre połączenie? Moim zdaniem lepiej jest to rozdzielić i mieć dwa odrębne konta.
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 10:36
no proszę a ostatnio nawet do kogoś się śmiałam, ze powinni wymyślic takie połączone konto oszczędnościowo osobiste.. muszę poczytać troche o tym, bo jeśli oferta jest opłacalna to jestem skłonna takie konto założyć.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:37
Konto hybrydowe? Pierwsze słyszę. Hybryda do tej pory kojarzyła mi się tylko z fotografią i z motoryzacją, a tu proszę i konto hybrydowe jest. Niestety nie pomogę Ci, ale sama chętnie o tym poczytam. Człowiek czasami jest taki zacofany, nie da się nadążyć za tymi wszystkimi ofertami.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 15:05
baskamy napisał
Konto hybrydowe? Pierwsze słyszę. Hybryda do tej pory kojarzyła mi się tylko z fotografią i z motoryzacją, a tu proszę i konto hybrydowe jest. Niestety nie pomogę Ci, ale sama chętnie o tym poczytam. Człowiek czasami jest taki zacofany, nie da się nadążyć za tymi wszystkimi ofertami.
też mnie szokło jak to przeczytalem, ale google również twierdzi, że takie coś istnieje. sam chętnie zagłębię sie w temat bo połączenie konta oszczednościowego z osobistym wydaje mi się bardzo korzystne.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:32
też nie wiedziałem co to, ale spojrzałem w google i wyszło że tak jak pisali poprzednicy są to rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe i to z dosyć wysokim procentem, nie wiem jak to jest aktualnie ale kiedyś toyota bank oferował takie konto z oprocentowaniem 6,75.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:54
Toyota Bank ma takie konto:
" Nowe konto hybrydowe zapewnia oprocentowanie 2,90% od pierwszej złotówki i błyskawiczną obsługę. Wygoda, solidne zyski i bezpieczeństwo w jednym"
Tutaj możesz więcej o tym poczytać: http://www.toyotabank.pl/konto_hybrydowe.html
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 19:35
Ja nie słyszałam o tym koncie jeszcze nic więc się nie wypowiem za bardzo. Nikt u mnie jeszcze też go nie miał wcześniej ale chętnie poczytam bo też będę szukała konta za kilka miesięcy.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 18:30
Wydaje się, że to kolejny chwyt marketingowy banku. Może to być atrakcyjna oferta, jednak np. ja cenie sobię możliwość przelania środków z RORu na takie konto oszczędnościowe aby nie widzieć pieniędzy podczas codziennych czynności związanych z obsługą banku.
Cytuj
Odpowiedź