• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste z bonusem - gdzie najlepiej ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hamond

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:04
Witam,
zamknąłem własnie konto w banku PKO z powody zbyt wysokich opłat. teraz zastanawiam sie na tym gdzie otworzyć nowe i jeszcze na tym skorzystać. Widziałem kilka ofert gdzie dorzucają tablet albo dodatkowe 100 zł i nie bardzo wiem z której opcji skorzystać.Doradzicie?
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:58
Chyba tam gdzie mają największy bonus. Ja widziałam że teraz jest nawet tak że w którymś z banków do konta dorzucają nawet 700 zl tylko nie moge skojarzyć który to bank.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:20
Ja mam konto w Deutsche Banku. Nie płace za konto. Mam db NET. Nie płaciłam nic za założenie konta podobnie z opłatami za jego posiadanie. Pieniądze mogę wyciągać bez prowizji w każdym bankomacie. Jak dla mnie bardzo funkcjonalnie. Moim zdaniem to jedna z lepszych ofert rynkowych.
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:46
ja bym wolała takie konto z jakimś gadżetem jak na przykład tablet. bo jeśli chodzi o te wszystkie pieniężne bonusy to one raczej pod jakimiś tam warunkami - ileś wpłat po ileś zł itp. a mógłbyś podrzucić w jakim banku oferują właśnie tablet do konta?
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 10:29
w Getin nline można chyba otworzyć konto z tabletem, lub konto z czytnikiem ebooków, ale cos mi sie wydaje, że te konta nie do końca są darmowe, bo chyba jest jakaś opłata za prowadzenie konta. ale nie ma sie co dziwić, bo takie gadżety przecież nie są rozdawane za darmo...
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:31
PKO to w ogóle porażka oni już za wszystko biorą. Dojdzie do tego jeszcze, że każde logowanie na konto będzie płatne. Ja mam konto w Gettin Online i nie płacę za nic więc jeżeli na tym Ci zależy to polecam.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 14:16
Ja już dawno nie słyszałam, żeby ktoś miał konto w PKO... ale może po prostu wśród znajomych moich takie przeświadczenie jest, że inne banki są lepsze. A konta z bonusem to nie są przypadkiem płatne? bo wydaje mi się że w getin za konto z tabletem coś sie płaci...?
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:13
to do kont dodają bonusy w postaci tabletów? cóż to się porobiło... rozumiem jakieś tam bonifikaty pieniężne ale gadżety to jak dla mnie przesada. chociaż przypuszczam, że przy takim koncie nie można go otworzyć, wziąć tableta i zamknąć konto po kilku dniach...?
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:30
viola napisał
Ja już dawno nie słyszałam, żeby ktoś miał konto w PKO... ale może po prostu wśród znajomych moich takie przeświadczenie jest, że inne banki są lepsze. A konta z bonusem to nie są przypadkiem płatne? bo wydaje mi się że w getin za konto z tabletem coś sie płacmi...?


U mnie pół mojej rodziny ma konto w PKO i za nic nie mogę ich przekonać żeby się przenieśli. PKO to zdziercy jakich mało. Rzeczywiście płaci się dosłownie za wszystko. Ja nie słyszałam o gratisach za zakładanie konta ale dobrze wiedzieć, że coś takiego jest:)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:57
exPERT napisał
to do kont dodają bonusy w postaci tabletów? cóż to się porobiło... rozumiem jakieś tam bonifikaty pieniężne ale gadżety to jak dla mnie przesada. chociaż przypuszczam, że przy takim koncie nie można go otworzyć, wziąć tableta i zamknąć konto po kilku dniach...?


Nie wydaje mi się żeby tak to wyglądało. Zapewne trzeba coś zrobić nie wiem wpłacić 5000zł na konto albo nie wiadomo co jeszcze. Raczej nie jest tak, że przychodzisz otwierasz konto i od razu masz tablet..
Cytuj
Odpowiedź