• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Gdzie najlepiej ulokowac środki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:32
Przejdź się po bankach i sprawdź, który ma najkorzystniejszą dla ciebie lokatę. Na pewno lokata będzie lepszym rozwiązaniem niż trzymanie pieniędzy w domu. Ja np. nie mogę mieć więcej niż 100 złotych w domu bo zaraz mnie kusi żeby wydać. Wszystkie swoje oszczędności wpłaciłam na konto oszczędnościowe:)
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:26
To ja mam tak samo. Teraz powinnam odłożyć 1000 zł na pewien domowy remont i boje sie że jak te pieniądze będę trzymać w domu lub na koncie na którym mam wypłatę to wydam je a później będę zastanawiała się skąd wziąć na remont. Nie wiem gdzie te pieniądze schować.
Cytuj
ninka0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 13:33
To może wpłać na lokatę terminową .Na pewno nie będzie Ciebie kusiło żeby je pobrać bo stracisz odsetki .A w domu jak trafi Ci się niespodziewany wydatek to szybko je wydasz ,na koncie tak samo .Pochodź po bankach i porównaj oferty być może znajdziesz odpowiednią ,nie musisz wpłacać na rok możesz wybrać lokatę na trzy miesiące .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.6.2014 11:56
A ja dziś słyszałem, ze stopy maja jeszcze spadać to juz w ogóle nie wiem czy warto się pakować w jakieś lokaty. Jak tak dalej pójdzie to na prawdę będzie trzeba trzymać kasę w materacu. paranoja jakaś!!!!
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:34
No nie żartuj. A ja się właśnie miałam pytać gdzie teraz najkorzystniej ulokować moje pieniądze. W takim razie będę musiała się wstrzymać i poczekać aż cała sytuacja się ustabilizuje.Przecież to nie normalne żeby nie można było spokojnie zainwestować i to bez ryzyka.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:52
Tez wczoraj słyszałem, ze stopy procentowe maja spadać i wzrosną może koło marca 2015. To albo trzeba lokować na jakichś strukturach i ryzykować, albo nie lokować wcale.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 17:55
Najlepiej porównaj sobie oferty kilku banków bo nie ma sensu skupiać się tylko na jednym. Ofert jest naprawdę tak dużo, że nie sposób polecić jednej. Może popytaj wśród znajomych? Pewnie coś Ci polecą.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 12:27
Trzymanie pieniędzy pod materacem czy w skarpecie nigdy nie jest dobrym i przede wszystkim nie jest bezpiecznym rozwiązaniem. Już lepiej to wpłacić na jakiekolwiek konto oszczędnościowe niż żeby to leżało gdzieś bez sensu.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:20
robert napisał
Tez wczoraj słyszałem, ze stopy procentowe maja spadać i wzrosną może koło marca 2015. To albo trzeba lokować na jakichś strukturach i ryzykować, albo nie lokować wcale.


Nie struktury to są dla ludzi o mocnych nerwach. Mnie to za bardzo stresuje taka niepewność. Wolę mniej zarobić ale pewniej niż się stresować każdego dnia.
Cytuj
Odpowiedź