• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co zrobić z oszczędnościami?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 14:23
Udało mi się odłożyć 30 tysięcy. Myślę o włożeniu ich na lokatę w DB ale zastanawiam się co jeszcze można zrobić z tymi pieniędzmi. Macie jakieś pomysły? Chciałabym zarobić na nich jak najwięcej w przeciągu 2-3 lat.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 15:10
A może zdecyduje się Pani na produkty krótkoterminowe. Zapraszam do zapoznania się z naszym rankingiem. http://www.comperia.pl/ranking-lokat-3-miesiecznych-lipiec-2014.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:40
2-3 lata? Teraz najbardziej opłacalne są lokaty krótkoterminowe. W skoku wołomin do 31 lipca można założyć miesięczną lokatę na piątkę ze stałym oprocentowaniem 5,5%. Minimalna wpłata to 10 tysięcy. Ty masz 30 więc tym bardziej powinnaś skorzystać z tej oferty.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:02
Nie wiedziałam że Skok Wołomin ma takie dobre oprocentowanie. Co do lokat długoterminowych ja bym chyba na to nie poszła. teraz do którego banku nie pójdziesz to wszędzie mówią że dużo bardziej opłaca się lokata krótkoterminowa.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 10:32
No to oprocentowanie w Skoku jest naprawde nie złe. Może przemyśl to. Co prawda jest to krótki termin ale myślę że cały czas później możesz obracać i pomnażać zarobione pieniądze. A czy nie o to chodzi? By zarobić jak najwięcej? Może bardziej Ci się opłaci na kilka miesięcy niż na te 2-3 lata bo oprocentowanie będziesz mieć na pewno wyższe niż na kilkuletnim.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.7.2014 14:35
Italiano napisał
No to oprocentowanie w Skoku jest naprawde nie złe. Może przemyśl to. Co prawda jest to krótki termin ale myślę że cały czas później możesz obracać i pomnażać zarobione pieniądze. A czy nie o to chodzi? By zarobić jak najwięcej? Może bardziej Ci się opłaci na kilka miesięcy niż na te 2-3 lata bo oprocentowanie będziesz mieć na pewno wyższe niż na kilkuletnim.
Bo ludzie zyja w przekonaniu, ze SKOK to od razu ma gorsze oferty. Wystarczy przejrzeć, zeby zobaczyć ze tak nie jest. Co prawda działa na trochę innych zasadach, ale spokojnie można im powierzyć pieniądze. Bez obaw.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 14:56
potwierdzam my kiedys bralismy kredyt w skoku ale nie wołomin tylko w krakowie i tez nie było źle :) trzeba czytac a nie sugerować się nazwami :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 9:33
Ja tez potwierdzam, są SKOKI które na prade niezle sbie radza i maja siedzimy w całej Polsce. Nie mowie ze wszystkie, bo i nawet ostatnio głośno było o upadłości jakiegoś, ale nie generalizowałbym. Dostajesz gwarancje, niezłe oprocentowanie to czemu nie korzystać :)
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 11:25
Tomasz Słupczynski napisał
A może zdecyduje się Pani na produkty krótkoterminowe. Zapraszam do zapoznania się z naszym rankingiem. http://www.comperia.pl/ranking-lokat-3-miesiecznych-lipiec-2014.html
wg mnie lepsze są właśnie te długoterminowe. jakoś mam takie przekonanie, że jak już oszczędzać to dłużej, bo w krótkim czasie dużego zysku nie będzie. jasne, że można korzystać z kilku krótkoterminowych produktów jeden po drugim, ale czy na prawdę trzeba robić sobie tyle zachodu? a jeśli za te 3 miesiące już nie będzie opłacalnej oferty krótkoterminowej? wolałabym od razu na dłużej.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:02
kepasaamigo napisał
Tomasz Słupczynski napisał
A może zdecyduje się Pani na produkty krótkoterminowe. Zapraszam do zapoznania się z naszym rankingiem. http://www.comperia.pl/ranking-lokat-3-miesiecznych-lipiec-2014.html
wg mnie lepsze są właśnie te długoterminowe. jakoś mam takie przekonanie, że jak już oszczędzać to dłużej, bo w krótkim czasie dużego zysku nie będzie. jasne, że można korzystać z kilku krótkoterminowych produktów jeden po drugim, ale czy na prawdę trzeba robić sobie tyle zachodu? a jeśli za te 3 miesiące już nie będzie opłacalnej oferty krótkoterminowej? wolałabym od razu na dłużej.


Ja nie wiem, ale w Polsce nadal jest takie przekonanie, ze nie można krótko oszczędzać. Ale nie wziąłeś pod uwagi tego, że dziewczyna wsadzi na lokatę pieniądze na przykład na miesiąc ileś ta zarobi i tak kilka razy? Czasami te lokaty krótkoterminowe dają większe zyski niż trzymanie pieniędzy kilka lat na długoterminowej lokacie.
Cytuj
Odpowiedź