• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata w DB

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 14:22
Co sądzicie o lokacie w DB? Odłożyłam trochę pieniędzy i chciałabym je wrzucić na lokatę. Oferta Deutshe Banku wydaje mi się być korzystna. Jeśli ktoś z Was korzysta z usług tego banku to bardzo proszę o szczere opinie.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:38
Nigdy nie interesowałam się lokatą w DB, więc nie powiem ci za dużo na jej temat. Ja mam zamiar w poniedziałek założyć lokatę w skoku wołomin. Mają teraz fajną ofertę "Lokata na 5" która trwa do 31 lipca. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 5,5%. Dla mnie to bardzo dużo, sprawdzałam inne banki ale żaden tyle nie daje.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:00
nie korzystałam jeszcze z oferty DB. A o ich lokacie w ogóle nie słyszałam. Na jakich warunkach ją oferują? Bo jeśli chodzi o ten bank to tylko sporo dobrego słyszałam na temat ich konta internetowego, sporo osób nawet tutaj na forum je chwaliło.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 9:37
W naszym rankingu lokata DB radzi sobie nieźle. http://www.comperia.pl/lokaty_bankowe Zakładana jest ona na 2 miesiące, maksymalnie ulokować można 10tys. zł. Założyć można w oddziale, przez telefon. Minusem produktu jest to, że jesli zerwiemy lokatę tracimy całość odsetek. Minimalnie ulokować można 2000 zł, jest to produkt odnawialny. Przedterminowe zerwanie umowy powoduje utratę odsetek
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 10:28
Z tego co czytam to nie jest zła ta ich oferta. I wydaje mi się że jeśli chcesz oszczędzić i zarobić to nie będziesz mieć potrzeby zrywania przed wcześnie umowy. Więc wyjdziesz tylko na plus. Ale zawsze możesz sobie tu na comperii porównać kilka ofert i dopiero podjąć decyzję.
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 16:51
Wg mnie najlepszą lokatą jest lokata w Idea Banku, chociaż DB też ma dość dobrą ofertę. Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania, na jaki czas chcesz lokować pieniądze i jak dużą sumę zamierzasz na tę lokatę wrzucić. Z tego co kojarzę to w przypadku lokaty omówionej przez eksperta, jeśli założysz ją wraz z kontem dbNET oprocentowanie w skali roku wyniesie 5 procent. więc podobnie jak w Idea Banku.
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 11:23
ostatnio dzwoniła do mnie pani z ofertą dbNET i lokatami przez internet i powiem szczerze, oferta mnie przekonała, chociaż jestem zwolenniczką kont oszczędnościowych, a nie lokat, gdybym szukała lokaty, bardzo chętnie bym skorzystała z propozycji właśnie tego banku,
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:03
Tomasz Słupczynski napisał
W naszym rankingu lokata DB radzi sobie nieźle. http://www.comperia.pl/lokaty_bankowe Zakładana jest ona na 2 miesiące, maksymalnie ulokować można 10tys. zł. Założyć można w oddziale, przez telefon. Minusem produktu jest to, że jesli zerwiemy lokatę tracimy całość odsetek. Minimalnie ulokować można 2000 zł, jest to produkt odnawialny. Przedterminowe zerwanie umowy powoduje utratę odsetek


Ta oferta jest bardzo fajna! Ja jak widzę coś fajnego od razu zapala mi się czerwona lampka, że coś pewnie jest nie tak, ale Pan to tak dobrze wytłumaczył, że wszystko jest jasne.Muszę porozmawiać z mężem, może skorzystamy z tej oferty.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:54
kepasaamigo napisał
ostatnio dzwoniła do mnie pani z ofertą dbNET i lokatami przez internet i powiem szczerze, oferta mnie przekonała, chociaż jestem zwolenniczką kont oszczędnościowych, a nie lokat, gdybym szukała lokaty, bardzo chętnie bym skorzystała z propozycji właśnie tego banku,


Ale zauważyliście, że db tak bardzo się nie reklamuje? Nie wiem czy tylko ja to widzę. Znacie jakąś reklamę ich z telewizji? Bo ja nie kojarzę. Dobrze to świadczy o banku bo nie są nachalni. Przecież na przykład reklama Credit Agricole jest w każdej przerwie reklamowej..
Cytuj
Odpowiedź