• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt samochodowy z nadpłatą - gdzie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Klarkson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 20:08
Witam,
chciałabym wziać kredyt samochodowy. Tylko poszukuje banku ktory miałby dla mnie konkretną oferte. Otóż interesuje mnie cos takiego. Chciałbym wziąć kredyt, ktory można spłacać sobie co miesiać ale jeśli w danym miesiącu dysponował bym dodatkowa kwotą to chciałbym ją do tych rat dopłacić. Jest w jakimś banku taka oferta?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 9:17
witam, mBank daje możliwość dokonania bezpłatnej wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Również Santander Consumer Bank daje taka możliwość i w trakcie obowiązywania umowy jest możliwość dokonania wcześniejszej częściowej spłaty kredytu, a w jej następstwie zmniejszenie wysokości pozostałych do spłaty rat lub zmiana okresu spłaty pozostałego zadłużenia.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 15:28
zawsze istniała taka możliwość? wydawało mi się, że banki raczej nie zgadzają się na wcześniejszą spłatę kredytów. w bz wbk raczej nie pochwalają chęci spłaty kredytu wcześniej, tłumacząc, że banki ogólnie źle się na to zapatrują i jest to poniekąd dla nich ''podejrzane'' i mogą taktować to jak wyłudzenie - co prawda wydawało mi się że wyłudzenie jest wtedy, gdy ktoś z wiedzą, iż nie spłaci kredytu mimo to go zaciąga, ale tak tłumaczyła mi pani w banku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 9:04
piotrek napisał
zawsze istniała taka możliwość? wydawało mi się, że banki raczej nie zgadzają się na wcześniejszą spłatę kredytów. w bz wbk raczej nie pochwalają chęci spłaty kredytu wcześniej, tłumacząc, że banki ogólnie źle się na to zapatrują i jest to poniekąd dla nich ''podejrzane'' i mogą taktować to jak wyłudzenie - co prawda wydawało mi się że wyłudzenie jest wtedy, gdy ktoś z wiedzą, iż nie spłaci kredytu mimo to go zaciąga, ale tak tłumaczyła mi pani w banku.
Zgadzaja sie , chca miec splacone naleznosci, ale to tez kosztuje niezle.
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 16:50
Renata Grochowska napisał
witam, mBank daje możliwość dokonania bezpłatnej wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Również Santander Consumer Bank daje taka możliwość i w trakcie obowiązywania umowy jest możliwość dokonania wcześniejszej częściowej spłaty kredytu, a w jej następstwie zmniejszenie wysokości pozostałych do spłaty rat lub zmiana okresu spłaty pozostałego zadłużenia.
a czy taka możliwość dotyczy wyłącznie kredytów samochodowych czy zwyczajnych na dowolny cel również? Szukam kredytu, ale gdybym miała możliwość zapłacić go wcześniej - np. gdyby w danym miesiącu udało się trochę zaoszczędzić, chciałabym móc wpłacić więcej, by nie musieć go spłacać aż tak długo.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:04
Wiem, że są takie banki, które oferują taką możliwość. Najlepiej wcześniej zapytać bank czy można dopłacać do rat. Wiem, że wiele banki daje możliwość wcześniejszej spłaty w taki sposób, że bierzesz kredyt np na 6 rat, a spłacasz go w 3.
Cytuj
baryła87

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 13:07
Renata Grochowska napisał
witam, mBank daje możliwość dokonania bezpłatnej wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Również Santander Consumer Bank daje taka możliwość i w trakcie obowiązywania umowy jest możliwość dokonania wcześniejszej częściowej spłaty kredytu, a w jej następstwie zmniejszenie wysokości pozostałych do spłaty rat lub zmiana okresu spłaty pozostałego zadłużenia.
Santander Consumer Bank wydaje mi się, że ma coraz lepie oferty, chyba sam się skuszę i chociażby założę tam konto bo coraz więcej dobrego o nim słyszę. jeśli chodzi o mBank, to spotykam się z różnymi opiniami i też takimi niezbyt przychylnymi
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 14:14
baryła87 napisał
Renata Grochowska napisał
witam, mBank daje możliwość dokonania bezpłatnej wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Również Santander Consumer Bank daje taka możliwość i w trakcie obowiązywania umowy jest możliwość dokonania wcześniejszej częściowej spłaty kredytu, a w jej następstwie zmniejszenie wysokości pozostałych do spłaty rat lub zmiana okresu spłaty pozostałego zadłużenia.
Santander Consumer Bank wydaje mi się, że ma coraz lepie oferty, chyba sam się skuszę i chociażby założę tam konto bo coraz więcej dobrego o nim słyszę. jeśli chodzi o mBank, to spotykam się z różnymi opiniami i też takimi niezbyt przychylnymi
No ja tez ostatnio czytalam wiele przychylnych opinii o santanderze. Chyba powoli się rozkręcają na rynku.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 8:52
Nie ma się co dziwić, konkurencja spora to i reklamować się muszą i zachęcać klientów. Ale w sumie dla nas jako klientów to bardzo dobrze. Oni chcą nas zachęcić a my za to dostajemy bardzo korzystne dla nas oferty. Santander Bank, Meritum Bank i inne dotąd nieznane coraz więcej zaufania ludzi sobie zyskują.
Wypowiedź została zmieniona przez: polokoktaa 25.7.2014 8:52
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 10:50
Renata Grochowska napisał
witam, mBank daje możliwość dokonania bezpłatnej wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Również Santander Consumer Bank daje taka możliwość i w trakcie obowiązywania umowy jest możliwość dokonania wcześniejszej częściowej spłaty kredytu, a w jej następstwie zmniejszenie wysokości pozostałych do spłaty rat lub zmiana okresu spłaty pozostałego zadłużenia.
no proszę, słyszałem takie złe opinie o mBanku a tu się okazało, że taki przychylny klientowi jest... ciekawe, czy w praktyce wygląda to tak samo, jak sugeruje ich oferta. Z Santanderem się nie spotkałem, nie mam wyrobionej opinii na temat tego banku,
Cytuj
Odpowiedź