• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na spłate długu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:39
Witam,
niestety przez ciagłe zaciąganie długu u moich znajomych jestem teraz w dość nieciekawej sytuacji. Niestety wydawałam wiecej niż mogłam zarobić i wpakowałam sie w niezłe długi. Całości jest około 16 tysięcy. Teraz zastanawiam sie gdzie najlepiej wziać kredyt który pozwoli mi spłacić to co zaciągnęłam u znajomych ?
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 9:52
nie wiem czy to ci cos pomoze ale znalazłam na kasy stefczyka taki poradnik http://www.kasystefczyka.pl/poradniki/pozyczki/jak-wybrac-pozyczke-na-splate-dlugow piszą tam o konsolidacji - tylko co w przypadku jesli pozyczki ktore brałas były od prywatnych osób? czy wtedy też mozna skonsolidowac? tego nie wiem :( moze podzwon po bankach i popytaj albo poczekaj moze ekspert ci odpowie bo kurcze nieciekawie masz..
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:39
pierwsze pytanie co to za znajomi ktorzy ci tak bezsensu pomagali przeciez wiedzieli ze nie masz z czego splacic i dawali ci dalej? moze chcieli ci zaszkodzic zamiast pomoc ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:26
juz bez przesady, chcieli pomoc, a to co zrobiła z pieniędzmi to juz nie ich sprawa.
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 0:07
Jeśli masz zdolność kredytową to wybierz po prostu bank z najkorzystniejszym oprocentowaniem .Skorzystaj z porównywarki tutaj. Albo zamiast brać kredyt dogadaj się ze znajomymi co do spłaty ratalnej. Biorąc kredyt i tak będziesz zadłużona i i tak będziesz musiała płacić raty kredytu ale o ile ze znajomymi jeszcze się dogadasz to z bankiem może być ciężej.
Cytuj
apsik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 6:25
Rozumiem, że chcesz pożyczyć od banku 16 tysięcy na spłatę znajomych? Po co ci to? nie lepiej ugadać się ze znajomymi, że będziesz ich spłacała w ratach? Na to samo wyjdzie moim zdaniem. Przemyśl to i pogadaj ze znajomymi:)
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 9:53
dokładnie, zaciąganie pożyczki/kredytu na spłatę poprzedniej pożyczki jest wg mnie głupotą, tak można się wpakować w niezłe bagno, bo pewnie na jednej takiej się nie skończy, później trzeba będzie pożyczać od kolejnych znajomych na spłatę kredytu bankowego lub co gorsza jakichś chwilówek. Lepiej dogadać się ze znajomymi co do spłaty w ratacvh
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 11:42
16 tysięcy? Nie wyobrażam sobie że mogłabym się tak bardzo zadłużyć u znajomych. To, że weźmiesz kredyt niczego nie zmieni jedynie znajomi odzyskają zaległe pieniądze,a Ty i tak zostaniesz z długiem, który będziesz musiała spłacać jeszcze z odsetkami. Spróbuj oszczędzać i oddawaj każdemu po trochu.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 10:01
nooo albo masz dużo znajomych albo mają oni wielkie serce i ogromne zaufanie do Ciebie. nie mogę sobie wyobrazić, że daje komuś pożyczkę w wysokości 16 tysięcy... Ale nie bierz kredytu bo tylko narobisz sobie więcej problemów lepiej dogadaj sie ze znajomymi żeby spłacać to im w ratach.
Wypowiedź została zmieniona przez: kayla 25.7.2014 10:01
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:25
mutual napisał
nie wiem czy to ci cos pomoze ale znalazłam na kasy stefczyka taki poradnik http://www.kasystefczyka.pl/poradniki/pozyczki/jak-wybrac-pozyczke-na-splate-dlugow piszą tam o konsolidacji - tylko co w przypadku jesli pozyczki ktore brałas były od prywatnych osób? czy wtedy też mozna skonsolidowac? tego nie wiem :( moze podzwon po bankach i popytaj albo poczekaj moze ekspert ci odpowie bo kurcze nieciekawie masz..
no artykuł chyba może okazać się pomocny, z resztą w sieci można znaleźć pełno takich poradników ale podzielam zdanie mówiących że branie kredytu na spłatę pożyczki jest głupotą.
Cytuj
Odpowiedź