• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt przez internet?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:28
mutual napisał
no wlasnie przeciez jak masz zaufanie do swojego banku i jestes w nim od 10 lat to co ci robi kredyt przez internet ? tyle tylko ze nie idziesz do placowki tylko wysylasz wniosek przez neta potem epwnie kurier przyjezdza i tyle - a czytać tak czy siak trzeba :) oj naiwności widze ze co drugi to cwaniak a jak co do czego przychodzi to rece rozkłada..
Własnie, to nie jest nic skomplikowanego. W ten sposób jakichs tam milionów tez nie pożyczysz. Taka forma jest wygodna i dla banku i dla Ciebie.
Cytuj
Michu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 5:46
Jakoś nie jestem przekonany do brania pożyczek przez internet. Skoro naprawdę potrzebujesz pieniędzy to co za problem podjechać do najbliższego oddziału? Tam będziesz mogła ze spokojem przeczytać umowę, porozmawiać z przedstawicielem ING i zastanowić się czy na pewno chcesz tego kredytu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 8:58
Michu napisał
Jakoś nie jestem przekonany do brania pożyczek przez internet. Skoro naprawdę potrzebujesz pieniędzy to co za problem podjechać do najbliższego oddziału? Tam będziesz mogła ze spokojem przeczytać umowę, porozmawiać z przedstawicielem ING i zastanowić się czy na pewno chcesz tego kredytu.
To jest wszystko dla wygody, nie kazdy lubi rozmowy w 4 oczy czy stanie w kolejkach, a tutaj rach ciach i masz kaske.
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 17:59
umowy trzeba czytać, a czy sie je rzeczywiście czyta to różnie bywa. ja zazwyczaj szukam tej umowy w internecie bądź proszę o przesłanie na maila, żeby ogarnąć to na spokojnie w domu. wiadomo, że jak kurier przyjdzie to nie chce się go trzymać w nieskonczoność i chyba na tym właśnie polega taktyka banków i ich ofert przez internet.
Cytuj
Carpe diem
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:47
Najlepiej zadzwoń do działu obsługi klientów i zapytaj konsultanta. On wyjaśni Ci wszystkie kwestie i rozwieje Twoje wątpliwości. Ja nigdy nie brałam takiej pożyczki, ale wiem, ze sporo osób to robi.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 12:54
Banki stosują zwykle wystarczajace zabezpieczenia, czesto to my - klienci narażamy sie na niebezpieczeństwo np. zgadzając sie aby system zapamiętał nasze hasło. Bank stosuje wiele zabezpieczeń na raz. Klient podaje wymagane do płatności dane po czym w przypadku transakcji internetowych jest automatyczne przekierowany na stronę logowania banku. Następnie może logować się systemu przy użyciu numeru klienta i hasła. Same transakcje zawsze potwierdzane są wybraną metodą autoryzacji. np. karta zdrapka, smsem czy tokenem.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:40
Tomasz Słupczynski napisał
Banki stosują zwykle wystarczajace zabezpieczenia, czesto to my - klienci narażamy sie na niebezpieczeństwo np. zgadzając sie aby system zapamiętał nasze hasło. Bank stosuje wiele zabezpieczeń na raz. Klient podaje wymagane do płatności dane po czym w przypadku transakcji internetowych jest automatyczne przekierowany na stronę logowania banku. Następnie może logować się systemu przy użyciu numeru klienta i hasła. Same transakcje zawsze potwierdzane są wybraną metodą autoryzacji. np. karta zdrapka, smsem czy tokenem.


No tak ale czasami nasze zabezpieczenie jest dobre, a ktoś w banku coś zawali, już nie takie sytuacje byli.
W jednym się z Panem zgodzie, z pewnością totalną głupotą jest zapamiętywanie w systemie hasła z banku, to tak samo jakby nosić kartę i pin do niej naklejony z przodu. Głupota.
Cytuj
Odpowiedź