• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt dla samotnej matki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:51
Witam
Orientujecie się może w jakim banku mogę się starać o kredyt jako samotna matka? Pracuję jedynie na pół etatu a ojciec moich dzieci nie płaci alimentów. Pilnie potrzebuję ok 5000 tysięcy na naprawę samochodu i remont łazienki. Niestety nie mam od kogo pożyczyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:41
Raczej przy takich dochodów banku nie dostaniesz pożyczki.
Cytuj
Kuń

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 13:32
Parabank narzuca spore oprocentowanie kredytu. Trzeba liczyć się z tym, że będziesz musiała oddać znacznie więcej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 14:38
Te parabanki to totalna beznadzieja, zwłaszcza dla kogos kto niezbyt jak bedzie mial płacić wysokie oprocentowanie.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:54
nie korzystaj z oferty parabanków, bo wplączesz się w niezłe tarapaty. A nie masz możliwości pożyczyć od znajomych, rodziny? Jeśli chodzi o alimenty - co z funduszem alimentacyjnym bądź ściąganiem należności od dziadków ze strony ojca? Ewentualnie MOPS? Bo o kredyt raczej będzie ciężko - prawdopodobnie nie masz zdolności kredytowej.
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:24
A czy to, na co potrzebujesz kredyt jest bardzo pilne? Rozumiem, że samochód jest w tych czasach niemalże niezbędny, ale może przetrwasz kilka miesięcy bez niego i zdołasz odłożyć bez potrzeby kredytowania? Wydaje mi się, że w BZ WBK kredyt do 10 tysięcy można wziąć na zaświadczenie, jedynie z potwierdzeniem pracodawcy, że jesteś zatrudniona, ale w takim przypadku racze bym się na to nie zdecydowała.
Cytuj
Mrówka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:02
jadzia303 napisał
A czy to, na co potrzebujesz kredyt jest bardzo pilne? Rozumiem, że samochód jest w tych czasach niemalże niezbędny, ale może przetrwasz kilka miesięcy bez niego i zdołasz odłożyć bez potrzeby kredytowania? Wydaje mi się, że w BZ WBK kredyt do 10 tysięcy można wziąć na zaświadczenie, jedynie z potwierdzeniem pracodawcy, że jesteś zatrudniona, ale w takim przypadku racze bym się na to nie zdecydowała.


Wiesz... Moim zdaniem samochód to rzecz niezbędna zwłaszcza jak się ma małe dzieci. Poza tym autorka wątku ma jeszcze na głowie remont łazienki. Przypuszczam, że ta pożyczka jest jej bardzo potrzebna. Ja na jej miejscu wzięłabym pożyczkę w parabanku.
Cytuj
Michu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 5:34
Wydaje mi się, że możesz wziąć pożyczkę jedynie w parabanku, chociaż moim zdaniem to nie jest najlepsze rozwiązanie. Najlepiej poszukaj innego rozwiązania. Masz może kogoś kto mógłby być Twoim żyrantem? Myślę, że wtedy mogłabyś liczyć na pożyczkę z banku.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:55
No cóż nie wiem czy przy takich dochodach dadzą Ci kredyt ale nie decyduj się na żaden parabank, odsetki Cię zjedzą, więc zamiast mniej problemów będziesz mieć jeszcze więcej. Najlepiej pochodź po bankach może któryś da Ci pożyczkę.
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 11:04
Gosiunia ma rację, szczególnie przy takich dochodach o jakich piszesz, parabanki są dalej niż ostateczność. Proponuję zapytać w banku o możliwość wzięcia kredytu albo jednak poszukać kogoś od kogo można by pożyczyć. Samochód to naprawdę niezbędna rzecz w dzisiejszych czasach, zawsze zdarzy się sytuacja w której może być potrzebny i wypadałoby szybko to zrobić. Może remont łazienki da radę przelożyć a tą mniejszą kwotę na naprawę zdobyć od rodziny czy znajomych?
Cytuj
Odpowiedź