• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Do ilu lat można starać się o kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:44
Moja babcia skończyła miesiąc temu 67 lat i chciałaby wziąć dla mnie kredyt na rozkręcenie firmy. Niestety nie wiem czy w jej wieku jakikolwiek bank udzieli jej kredytu. Ja potrzebuję ok 5 tysięcy, babcia chce wziąć 7 by mieć też coś dla siebie. Spłacalibyśmy ten kredyt razem. Czy ktoś z was się orientuje w jakim banku babcia może dostać taką pożyczkę?
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 20:06
A nie jesteś w stanie wziąć sam/a kredytu dla siebie? Przecież banki oferują teraz kredyt na firmę od pierwszego dnia jej istnienia. Jeśli już chcesz, by babcia go brała, myślę, że nie będzie z tym problemu, oczywiście zależy jaką ma emeryturę. Gdy moja mama brała kredyt - trochę większy, bo 70 tysięcy, dziadkowie byli jej poręczycielami, a są podobnym wieku, więc wydaje mi się, że nie będzie problemu z otrzymaniem kredytu przez babcię.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:01
No na osobe w takim wieku to raczje nie dostaniesz kredytu, lepiej poszukaj jakiegos dofinansowania.
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:33
To brzmi jak taki typowy przykład wykorzystywania starszych ludzi. Jeśli chcesz rozkręcić swój interes to nie licz całe życie na kogoś. Sam powinieneś ubiegać się o taki kredyt na siebie. Babcia niechaj żyje jak najdłużej, jest już w takim wieku że w każdej chwili może się zwinąć i nie wiem czy pank tak chętnie jej da pieniądze. Ty jesteś osobą młodą i Ty masz większe szanse na pożyczkę niż ta kobieta.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:20
Presti napisał
To brzmi jak taki typowy przykład wykorzystywania starszych ludzi. Jeśli chcesz rozkręcić swój interes to nie licz całe życie na kogoś. Sam powinieneś ubiegać się o taki kredyt na siebie. Babcia niechaj żyje jak najdłużej, jest już w takim wieku że w każdej chwili może się zwinąć i nie wiem czy pank tak chętnie jej da pieniądze. Ty jesteś osobą młodą i Ty masz większe szanse na pożyczkę niż ta kobieta.
dlaczego odpowiadasz tak niemiło. przecież nikt nikogo nie wykorzystuje, bo to babcia wyraziła chęć wzięcia kredytu. to nie jest miejsce na umoralnianie. wydaje mi się, że jeśli babcia posiada zdolność kredytową, to czemu nie. jednak nie wiem jak banki będą zapatrywały się na jej wiek. Możliwe, że nie będzie problemu z wzięciem pożyczki, ale najlepiej zrobicie pytając bezpośrednio banku,
Cytuj
Mrówka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:56
Nie wiem jak można namawiać babcię na wzięcie kredytu i to jeszcze w tym wieku... Trzeba mieć tupet. Poza tym muszę cię rozczarować ale żaden bank nie udzieli Twojej babci pożyczki. Moja babcia ma 68 lat i jakieś 3 lata temu chciała pożyczyć 1000 złotych i bank się nie zgodził.
Cytuj
ayris

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:58
O matko! Masz sumienie prosić babcię o kredyt? Nie wiem jak tak można wykorzystywać starsze osoby. Babcia chyba nawet nie zdaje sobie sprawy co to jest kredyt na 7000 złotych w jej wieku. Radzę wam się poważnie zastanowić czy chcecie brać ten kredyt.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:27
Nie wiem jeżeli babcia ma emeryturę bank może udzielić jej takiego kredytu, 7 tys to nie aż taka dużo kwota. Nie wiem tylko czemu sama nie chcesz starać się o kredyt. Nie obciążałabyś wtedy babci.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 14:22
No maksymalnie 60-65 lat. Banki więcej nie dadzą, bo taka osoba ma mniejsza możliwość spłacania, na mniejszy okres się przelicza. Moim zdaniem to jest logiczne.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 21:11
7 tysięcy to nie aż tak dużo, więc wg mnie nie będzie z tym problemu. zależy od zdolności kredytowej. I na pewno pomógł by w tej sytuacji jakiś żyrant - np. Ty jeśli posiadasz zdolność kredytową. Najlepiej iść do banku i zobaczyć co powiedzą.
Cytuj
Odpowiedź