• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak działają usługi cashcback

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:11
W BZ WBK mają w ofercie Cash Back. Ja jestem przeciwniczką kart debetowych i wszystkiego innego co oferują mi z banku bez mojego wcześniejszego zainteresowania (z tego miejsca pragnę pozdrowić te trzy nr bankowej infolinii, które dzwoniły do mnie w ostatnim tygodniu - powodzenia przy następnych próbach.. swoją drogą ciekawe skąd mają mój nr). Jeżeli chodzi o cash back - chyba reklama z grą w tenisa mnie wprowadziła w błąd, bo również myślałam, że część pieniędzy wraca, no cóż, w końcu zostałam wyprowadzona z błędu.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:13
Ja też już miałam propozycję wzięcia takiej karty ale póki co nie jestem przekonana. Właściwie nic nowego mi nie wnosi, jedynie to, że mogę wypłacić pieniądze w każdym miejscu. Ale skoro mogę wypłacać w każdym bankomacie w Polsce to nie wiem czy akurat ta opcja jest mi potrzebna do szczęścia.
Ale nie wykluczam, że kiedyś się zdecyduję.
Cytuj
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:36
Ja też sie na taka karte nie zdecydowałam. Moim zdaniem to póki co nie potrzebny dodatek. ja ze swoja kartą też moge pieniądze wypłacić w każdym bankomacie w Polsce. Chociaz nie ukrywam, fajnie że nadal wymyślają coś innego.
Cytuj
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:34
A to nie każdy chyba jest doinformowany. Ja swojego czasu tez żyłem w takiej niewiedzy i nie rozróżniałem jednej usługi od drugiej. Dopiero jak zakładałem nowe konto w banku i mieli własnie taka oferte to pani bardzo miło mi to wytłumaczyła.
Cytuj
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 22:24
Cash Back? Jak najbardziej na TAK! Jest to duża wygoda dla Ciebie, bo pieniądze pobierasz w dogodnym dla Ciebie miejscu bez potrzeby spaceru do bankomatu. Więc jeśli bank Ci to proponuje zdecyduj się a wierz mi nie będziesz żałować.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:15
Tomasz Słupczynski napisał
Nie tylko Panu tak się wydaje :) Cashback jest właśnie usługą bankową polegająca na możliwości wypłaty gotówki w momencie płacenia kartą za produkty lub usługi. Często jednak pojęcie cashback jest utożsamiane z moneybackiem, oznaczającym zwrot części środków za dokonane transakcje.


No właśnie mi też się to bardzo myli i ciągle zapominam, że to nie jest to samo. Cash back kojarzy mi się tylko z reklamą tą z Adamczykiem i tenisem. Swoją drogą to niesamowite, że zapamiętujemy rzeczy właśnie przez reklamę.
Cytuj
Odpowiedź