• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zaświadczenie o zatrudnieniu- problem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ThazoR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2017 7:20
Witam. Jestem na etapie załatwiania kredytu z dofinansowaniem MDM.
Obecnie jestem zatrudniony w firmie XYZ sp z o.o. SK na podstawie umowy o pracę na okres próbny (do 31.07.2017), kolejna umowa jest od 1.08.2017r. do maja 2020.
Poprzednie umowy obowiązywały od lutego 2011-maj 2019 w firmie XYZ sp z o.o.

W praktyce sprawa wygląda tak, że pracuję nieprzerwanie u jednego pracodawcy od 2011 roku, natomiast 3 miesiące temu przeszedłem pod firmę "córkę" przez co znowu okres próbny.

Potrzebuję zaświadczenie o zatrudnieniu i wynagrodzeniu z ostatnich trzech miesięcy, jednak nie mogą mi takowego wypisać, ponieważ w kwietniu byłem pracownikiem "innej" firmy. Czy jest jakaś możliwość dołączenia adnotacji/aneksu do zaświadczenia, które potwierdzałoby okres zatrudnienia i wynagrodzenie?

Oprócz zaświadczenia mam dostarczyć do banku wyciągi z konta, pit 11, umowy i świadectwa pracy, dziwi mnie więc, że takie zaświadczenie jest w ogóle potrzebne, skoro w pozostałych dokumentach jest wszystko czarne na białym.

Pozdrawiam
Cytuj
Ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2017 11:58
Dzień dobry,
a może w tym momencie, skoro to jest ten sam pracodawca, może możliwe jest wystawienie zaświadczenia z obecną nazwą firmy i adnotacją o poprzedniej nazwie? Warto porozmawiać z kadrami - na pewno znajdą rozsądne rozwiązanie. W końcu to tylko zmiana nazwy, a nie pracodawcy :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Ania 28.7.2017 11:58
Cytuj
Odpowiedź