• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najtańszy kredyt? Co radzicie? Alior Bank?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2016 11:48
Dalian napisał
Powinien przejść się osobiście po wybranych bankach /w mojej miejscowości 4/, czy mogę to zrobić przez internet, prosząc o kontakt doradców? Można tak na raz pytać w kilku bankach o kredyt podając swoje dane ?


chodzenie od banku do banku to nieco ryzykowne zadanie, bo doradcy zaczną ci wysyła wnioski, w internecie możesz poszukać ofert i porównać rrso bez wysyłania zapytań a tania gotówka teraz to DB, Raif, BNP Pariba
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2016 13:01
żeby dostać najlepszą ofertę nie wystarczy pójść do 3-4...trzeba dodatkowo wiedzieć, które odwiedzić, bo co z tego, że wybierzesz ofertę spośród 3 najgorszych? nadal będzie słaba...

najlepsze banki nie muszą się reklamować, ich usługi (np. kredyty) same się sprzedają; nie jest żadną tajemnicą na kogo przerzucane są koszty kampanii reklamowych...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.5.2016 23:18
Dalian napisał
Powinien przejść się osobiście po wybranych bankach /w mojej miejscowości 4/, czy mogę to zrobić przez internet, prosząc o kontakt doradców? Można tak na raz pytać w kilku bankach o kredyt podając swoje dane ?
jak zaczniesz chodzić do banków lub korzystać z takich rad to średnio to się skończy:)

mało danych podajesz ale dobre oferty ma raifaisen, db, pocztowy ale nie każdy jest dla każdego więc pytanie zadajesz zbyt ogólnie a co do aliora to nie mogę się zgodzić z tym że jest tam tanio
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
trelka

Niezarejestrowani

9.5.2016 16:24
ale online też możesz wziąć kredyt w sygma banku, z resztą teraz banki przechodzą na obsługę online bo tak jest wygodniej więc po prostu szukaj takich ofert.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 0:47
trelka napisał
ale online też możesz wziąć kredyt w sygma banku, z resztą teraz banki przechodzą na obsługę online bo tak jest wygodniej więc po prostu szukaj takich ofert.


w sygma banku można wszystko, wszędzie bez niczego, prawda?:)

bank musi płacić bardzo mało za tego typu reklamę, niestety przekłada się to na jakość
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
AndrzejZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 9:35
A może to wcale nie jest taki najgorszy bank? Prawdę mówiąc nigdy o nim nie słyszałem. Może ma jakieś dobre oferty kredytowe obecnie? I może wcale tak źle nie wygląda na tle ofert kredytowych innych banków?
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 14:07
Nie wiem ile jeszcze razy bedziemy pisać wspólnie z innymi, że ich oferta jest bardzo słaba.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
drabik

Niezarejestrowani

10.5.2016 16:19
a która oferta w takim razie jest najlepsza? uważacie, że oferty banków tak drastycznie się różnia, ze te mniejsze są gorsze a te duże maja lepsze oferty. często zdarza sie że te większe mają dużo mniej atrakcyjne oferty niż mali klienci, a duży wygrywa tylko faktem że jest duży, nie oferując wcale lepszych warunków niż te mniejsze banki.
Cytuj
gaweł_P

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 20:12
Jedni tą Sygmę chwalą inni na na nią nawalają ile można. Tak czy siak wzbudziło to moje zainteresowanie tym bankiem. :) Może warto jednak tam zajrzeć? Każdy bank ściąga ze swoich kredytobiorców ile może, jeden mniej drugi więcej. Sam nie wiem, który bank jest obecnie dobry a który zły?
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 22:24
Jak wam mamy odpowiedziec, jak nie podajecie zadnych konkretów, Zeby podac oferte trzeba znac wiecej szczegołow,a nie tylko pytanie ktory najlepszy.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź