• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank BPH- NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 18:46
Witam.Przymierzam się właśnie do kupienia większego mieszkania.Chcę sprzedać swoja kawalerkę i wymienić na trzypokojowe,założyłem właśnie rodzinę.Nie za bardzo jestem zorientowany ,gdzie starać się o kredyt hipoteczny.Znajomy podsunął mi ten bank BPH.Ja jestem klientem BZ WBK a moja zona PKO.Czy Bank BPH ma obecnie najtańszą ofertę kredytu hipotecznego? Czy mamy popytac w naszych bankach ?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 22:24
Oferta Banku BPH jest przyzwoita, ale ma 2 "ale":
1. Wysoki koszt startowy - prowizja/ubezpieczenia w wys. 5% od kwoty udzielonego kredytu. Opłaty te są kredytowane. Maksymalne LTV włączając kredytowany koszt startowy nie może przekroczyć 80%.
2. Wymogiem jest posiadanie w banku konta, którego koszt to 19,99zł (zwolnienie z opłaty w przypadku wpływu powyżej 5000zł/m-c).
Kredyt ten więc jest opłacalny w przypadku długiego okresu kredytowania bez zamiaru wcześniejszej spłaty lub znaczącej nadpłaty oraz w przypadku zapewnienia wpływów na konto w podanej wyżej wysokości.

Tak czy inaczej wniosek kredytowy zawsze powinien trafić do 2-3 banków. A akurat Wasze banki zwykle najlepszej oferty nie mają:)
Wypowiedź została zmieniona przez: lzalewski 13.4.2016 22:25
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 9:58
No to BPH odpada bo chcielibyśmy spłacić jak najszybciej.Skoro nasze banki do najtańszych nie należą to w takim razie może jakaś wskazówka, do których banków składać wnioski?I co oznacza,że opłaty prowizji/ubezpieczenia sa kredytowane?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 11:03
Opłaty/ubezpieczenia kredytowane, tzn. że dorzucane są do kwoty kredytu.
Bez bliższych informacji (dochody, kwota kredytu, wkład własny, wiek, obciążenia kredytowe, okres kredytowania itd.) nie da się wskazać banku.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź