• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank SMART - kredyt online.Warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
m1981

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.4.2016 12:08
Witam .Potrzebuję dofinansowania na wyjazd za granicę w kwocie 5000 zł. Ktoś ze znajomych powiedział mi ,ze dostać szybko można w Smart banku - niska prowizja i nie za duże odsetki oraz błyskawiczna odpwiedź banku i przelew pieniędzy .Tylko ,ze ja nic wspolnego z tym bankiem nie mam i druga sprawa - moze mnie tylko ktoś podpuścił ,zeby tam złożyć wniosek ? Ja to teraz ludziom powoli przestaje ufać .Z netu nie za wiele sie dowiedziałem o tym kredycie.Może ktoś wie ,czy rzeczywiscie warto wziąć tam kredyt?Potrzebuję go na rok splaty.
Cytuj
korek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.4.2016 17:22
Kredytu jeszcze nie brałem od Smarta ,ale mam 4 miesiące konto ,z racji takiej ,ze mieszkam w małej miejscowości ,gdzie w ogóle nie ma banku żadnego.Jak na razie jestem zadowolony - to co miało być za darmo - jest za darmo. Na początku miałem pewne problemy z centrum obsługi klientów i zasięgnięciem informacji ,ale potem było ok.Mam tam dwa konta ,w tym jedno smart procent na 2,2%. Chyba najlepiej jak sie tam dodzwonisz i dowiesz konkretnie.Ostrzegam - ciężko się dodzwonić ,ale nie tylko tam.
Cytuj
kotelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 9:39
Nie wiem jak to jest tam z kredytami. Moja siostra założyła tam konto i mówiła, że nie może zrobić zapłaty za zakupy na allegro przez PayU z konta Smart Banku.Lepiej już sobie założyć konto w jakiś znanym banku ze stażem, coś tam nawet płacić, ale mieć święty spokój.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 9:45
Smart to bank internetowy.Możesz założyć konto, któro jest rzeczywiście za darmo.Nie musisz mieć stałych dochodów wpływających na konto. Nie musisz dokonywać płatności kartą na określoną kwotę np. raz w miesiącu jak w innych bankach. Wypłaty z bankomatów również są darmowe a jedyny koszt to opłata za kartę.Możesz śmiało spróbowac.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2022 17:26
Spróbuj kredytu w Norwegii dzięki pomocy firmy Motty, uważam że zdecydowanie warto. Dostaniecie kredyt na naprawdę dobrych warunkach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.5.2022 17:05
https://kingakaczmarska.ebrokerpartner.pl/short/5h28r
Cytuj
Odpowiedź