• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Opinie o Citybanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
natan1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 21:13
Witam,
chciałem zapytać jakie sa wasze opinie na temat Citybanku, chciałem skorzystać z kilku ich ofert i troche poczytałem na internecie to co jedna osoba odradza jakiekolwiek kontakty z tym bankiem.Oni naprawdę są tacy źli? Jakie są wasze opinie na ich temat, bo nie wiem czy ryzykować?
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:35
Wiesz, ja nie miałem jeszcze z nimi styczności ale jak ostatnio na jakimś forum napatoczyłem sie na dyskusje na ich temat to raczej włos mi stanął dęba. Ludzie bardzo na nich narzekali i pisali jak zostali oszukani na dość spore sumy, nie wiem czy bym im zaufał.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:07
Ja mówiłem to kilka razy w każdej plotce jest ziarenko prawdy, i czasem jest tak że to co ludzie piszą jest prawdą. Wiesz, jedna osoba jak coś napisze to nie koniecznie trzeba w to wierzyć ale jak już 10 czy 20 to już coś w tym musi być. Może jeszcze popytaj znajomych o opinie?
Cytuj
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:25
Miałem kiedyś "przyjemność" korzystać z usług tego banku i do dzisiaj żałuję, że założyłem u nich konto. Koszty prowadzenia konta strasznie wysokie, problemy z kartą płatniczą i personelem, który jest bardzo niemiły i nie chętny do jakiejkolwiek współpracy. Miałem u nich konto ponad rok a gdy chciałem wziąć kredyt hipoteczny odprawili mnie z kwitkiem. Porażka.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:50
A ja miałam wrażenie że Citybank jest jednym z lepszych u nas na rynku. Widocznie nie zawsze potrafią jak należy zadbać o swoich klientów. Jednak dobrze zrobiłam jak sie ostatnio do nich nie przeniosłam a zastanawiałam sie czy tego nie zrobić bo mają korzystne oferty u siebie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.6.2014 8:52
Citybank bardziej sie nastawia na klientów prestizowych. Wiec maja spore wymagania i to jak Cie traktuja zalezy od zasobu konta.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 14:02
Podzielam zdanie sunshine, widząc masę niepochlebnych opinii już nie mam takiego przekonania o korzystności oferty, no bo jednak skądś ci ludzie fakty biorą. Wiadomo, że w sieci można pisać cokolwiek i nie wszystko jest prawdą, ale cóż. Akurat jeśli chodzi o ten konkretny bank, to miałem potwierdzenie tych negatywnych opinii od znajomych.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:18
ja co prawda nie założyłam konta w tym banku, ale Citibank to ulubiony bank rodziny męża, poniekąd dlatego że mają blisko ;) Ale jak mówią, przelewy realizowane są na czas, no i to co mi się w tym banku podoba, nie dzwonią co dwa dni z chęcią przekonania klienta do ich najnowszej oferty, czego niestety ja nie mogę powiedzieć o banku w którym mam konto.
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:23
ten bank wydaje mi się dziwny, taki dla mnie niedostępny, może też odnoszę wrażenie że jest on dla klientów prestiżowych a nie przeciętnych. No osobiście poleciłabym inny bank, chociażby z tych, które ostatnio mają bardzo kuszące promocje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.8.2014 10:12
Citybank jest całkeim dobry, fajne konta i kart kredytgowe, polecam.
Cytuj
Odpowiedź