• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

karta Citi Simplicity

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 9:27
Witam .Muszę pożyczyć 4000 zł.trochę poszukałam w przeglądarkach i stwierdzam ,ze chyba lepiej mi się opłaca wziąć kartę kredytową niż kredyt.W rankingu kart Citi Simplicity jest na pierwszym miejscu.Ma limit 5000 i koszt użytkowania w 1 i 2 roku to 0 zł.Jak myślicie warto ją mieć zamiast kredytu? Czy mozna spłacać w dowolnie wybranych ratach? Moze ktoś z niej korzysta i podpowiedziałby ,jakie są koszty tych rat?
Cytuj
Ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 9:51
A co W y z tym handlowym ??? Chyba bank jakieś promocje wypuścił i szuka nowych klientów.Dopytaj czy ta karta jest bez zakładania konta Nie chcę sie powtarzać ,pisałam co sadze o tym banku w innym wąt,ale osobiście odmawiam ,bo bank bardzo od ubieglego roku zmienił swoje oblicze .Takie jest moje zdanie.
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 9:53
Lepiej wyjdziesz jak wezmiesz sobie kredyt, tu miesieczny koszt to 20 zł, co Ci daje 240 zł rocznie. Dużo.
Cytuj
KacperL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 12:38
No własnie zaciekawiło mnie to ,bo obok ta karta jest wskazana jako wygrana w rankingu Comperii - najlepsza z oferty kart kredytowych na rynku.Moze ktoś coś bliżej powiedziec jak to jest ze spłatą w dłuższym czasie niż przysługuje? Jaki jest w ogóle czas spłaty karty bez okresu odsetkowego? Nie moge się doczytać .
Cytuj
lawinia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 9:56
Skoro jest w rankingu ,to chyba nie kłamią .Ja też mam taka kartę i jestem bardzo zadowolona .Mogę sobie spłacać na raty i wtedy odsetki nie są wyższe niż w kredycie.A poza tym przy kredytach są jakieś ubezpieczenia ,doliczenia ,itp.Z tego co wiem to sa opłaty jak się z karty na swoje konto pieniądze przelewa.
Cytuj
Odpowiedź